PL / EN
ILONA FELICJAŃSKA - KOBIECOŚĆ W OBIEKTYWIE KRZYSZTOFA ADAMKA

ILONA FELICJAŃSKA - KOBIECOŚĆ W OBIEKTYWIE KRZYSZTOFA ADAMKA

Jaka dziś jest Ilona Felicjańska? Modelka, która u szczytu kariery była w latach 90. stanęła przed obiektywem młodego fotografa Krzysztofa Adamka – zobaczcie efekty ich współpracy!

Ilona Felicjańska to postać, która budzi często bardzo skrajne emocje. Modelka świeciła swoje tryumfy  w latach 90., kiedy to brała udział w paryskich pokazach mody m.in. Calvin Klein czy Pierre Cardin. W następnych latach zobaczyć można ją było w licznych kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych do czołowych polskich magazynów mody.

 

Dziś powraca w nowym stylu. W obiektywie młodego, bo niespełna 19-letniego fotografa Krzysztofa Adamka, Ilona Felicjańska jawi się nam jako zupełnie odmieniona osoba. Promienna, pogodna, o wciąż nienagannej figurze, jednak na twarzy której zaczynają być widoczne znaki upływającego czasu. Adamek bowiem zdecydował się podkreślić naturalne piękno i dojrzałość Felicjańskiej, pozostawiając niektóre fotografie niemal zupełnie bez retuszu.

 

Chociaż, co jakiś czas daje się słyszeć głosy, że chcemy widzieć gwiazdy bez Photoshopa, do tej pory mimo wszystko niewielu odważyło się na taki krok. Czy jesteście zwolennikami takich zdjęć?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ilona Felicjańska | Krzysztof Adamek | gwiazdy | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły