Logotyp serwisu lamode.info
I MOVE THE CITY – KOLEKCJA MAGDY HASIAK DLA SELEKTORNI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

I MOVE THE CITY – KOLEKCJA MAGDY HASIAK DLA SELEKTORNI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

W pośpiechu i ciągłej gonitwie – tak często wyglądają kolejne dni zapracowanych, ambitnych kobiet. W odpowiedzi na ich potrzeby Magda Hasiak zaprojektowała kolekcję "I move the city" na sezon jesień zima 2011!

Coraz krótsze jesienne dni, sprawiają wrażenie, jakby czas uciekał nam przez palce. Będąc w ciągłym biegu oczekujemy, że ubrania, które nosimy, będą nadążać za naszym tempem życia. Na potrzeby takich właśnie kobiet odpowiedziała Magda Hasiak, która dla kolektywu Selektornia zaprojektowała kolekcję na sezon jesień zima 2011 zatytułowaną I move the city.


W kolekcji zaskakuje przede wszystkim możliwość własnej interpretacji poszczególnych modeli – większość z nich zakładać można do góry nogami czy tyłem na przód – ubierając się w pośpiechu jest zatem szansa, że z propozycji projektantki uda nam się stworzyć coś zupełnie nowego. Liczne drapowania i upięcia nadają całości niezwykłej dynamiki, a stonowana kolorystyka idealnie przełamuje przerośniętą zamierzenie formę poszczególnych elementów.

 

Jak mówi Magda Hasiak: „Zależało mi na stworzeniu kolekcji, która będzie oddawać zmienność jesienno- zimowych nastrojów.” Naszym zdaniem poradziła sobie z tym zadaniem naprawdę nieźle!

tagi: Magda Hasiak | Selektornia | I move the city | trendy jesień zima 2011 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły