PL / EN
HUGO BOSS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

HUGO BOSS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

Piekne, poetyckie obrazy - takiej kampanii Hugo Bossa jeszcze nie było!

HUGO BOSS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

Jeśli coś rzuca się w oczy w kampanii Hugo Boss na sezon jesien zima 2017 to na pewno charakterystyczny, rozpoznawalny styl fotografki, która ją realizowała. Specyficzna, definiująca prace Harley Weir kolorystyka i hipnotyzujący klimat obrazów zamykających się w spójną historię – już pierwsze kadry nie pozostawiają wątpliwości, kto stoi za tą realizacją.

HARLEY WEIR DLA HUGO BOSS JESIEŃ ZIMA 2017

Bohaterowie inspirowanej filmografią Davida Lyncha kampanii to cała plejada inspirujących osobowości: M.I.A po raz wtóry firmująca swym wizerunkiem Hugo Bossa pojawia się w towarzystwie robiącego oszałamiającą karierę modela Tony’ego Warda i aktora Jamiego Campbella Bowera.

Poza tym nie zabrakło gwiazd mediów społecznościowych Lisy i Leny oraz legendarnych modeli – m.in. Paula Hameline’a i Jamiego Bocherta.

HUGO BOSS JESIEN ZIMA 2017 - INSPIRACJE

Tłem realizacji jest kalifornijski plener, a dokładnie wesole miasteczko; słońce chylące się ku zachodowi eksponuje jesienno-zimową paletę projektanta i nadaje jej specyficzną, wyżej wspomnianą aurę.

HUGO BOSS – VIDEO KAMPANIA

Zdjęciom towarzyszą dwie krótkie realizacje video – jedna w formie abstrakcyjnego monologu jednego z modeli - Hameline’a, druga zaś ukazująca innego z nich - Olana Prenatta w trakcie czułości  ze swoją dziewczyną.

 

video

CALVIN KLEIN WIOSNA LATO 2019

tagi: Hugo Boss | Harley Weir | kampania | jesień zima 2017 |

podobne artykuły