PL / EN
GWIAZDY PROMUJĄ RANGE ROVER EVOQUE

GWIAZDY PROMUJĄ RANGE ROVER EVOQUE

Stylowe gwiazdy nie tylko ubierają się szykownie, ale również jeżdżą z klasą – przykładem jest Victoria Beckham, dyrektor kreatywna marki Range Rover Evoque. Dowiedz się więcej!

Latem 2010 roku w Londynie odbyła się pierwsza prezentacja samochodu Range Rover Evoque. Temu znaczącemu wydarzeniu towarzyszyła brytyjska gwiazda Victoria Beckham - zajmująca stanowisko dyrektora kreatywnego marki. Nie bez przyczyny to właśnie Posh Spice została zaproszona przez brytyjską markę samochodową do objęcia tego stanowiska. Przez ostatnie lata dała się bowiem poznać jako utalentowana projektantka z dużą wiedzą z zakresu trendów i designu oraz produktów luksusowych.

 

Na imprezach towarzyszących oficjalnej premierze Evoque podczas Targów Motoryzacyjnych w Paryżu we wrześniu 2010 także pojawiły się gwiazdy. Specjalny koncert, na pokładzie jachtu zacumowanego na Sekwanie, wykonała Juliette Lewis – piosenkarka i aktorka znana między innymi z filmów Co gryzie Gilberta Grape’a? oraz Od zmierzchu do świtu. Od tego momentu rozpoczął się cykl imprez promujących ten model samochodu, organizowanych pod hasłem Hello Evoque, w których tłumnie uczestniczą znane osobistości i fani marki.

 

Na nowojorskiej premierze pojawiła się, między innymi, gwiazda tenisa Serena Williams oraz grupa wpływowych osób ze świata mody, designu, muzyki i filmu, w tym Georgina Chapman, Darrelle Revis, Josh Rubin czy Fawkes Piers. Serena była także gwiazdą imprezy współorganizowanej przez Range Rover z okazji rozpoczęcia jubileuszowego 125. Wimbledonu w czerwcu 2011. Na imprezie pojawiła się także jedna z najbardziej znanych tenisistek świata - Maria Sharapova. Wydarzenie uświetniła prezentacja Evoque oraz strojów zaprojektowanych przez Vivienne Westwood i Stellę McCartney dla najlepszych tenisistek.

 

Range Rover Evoque to luksusowe auto w najlepszym wydaniu, dlatego jego premiera to wyjątkowe przedsięwzięcie w każdym miejscu na świecie. Nic dziwnego, że przyciąga gwiazdy i osobistości ze świata mody, filmu, sportu czy biznesu. Polska impreza powitalna pod hasłem Hello Poland odbędzie się 10 sierpnia w Warszawie i będzie kolejnym, niezapomnianym wydarzeniem – mówi Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Serena Williams | Juliette Lewis | Maria Sharapova | Range Rover Evoque | gwiazdy | Victoria Beckham |

podobne artykuły