PL / EN
GWIAZDY NA PREMIERZE KOLEKCJI MARNI DLA H&M

GWIAZDY NA PREMIERZE KOLEKCJI MARNI DLA H&M

Kolaboracje H&M ze światowej sławy domami mody wzbudzają ogromne emocje. Zobaczcie, jakie gwiazdy poddały się zakupowemu szaleństwu podczas przedsprzedaży kolekcji Marni dla H&M.

Kolaboracja H&M z światowej sławy domami mody i projektantami z sezonu na sezon wzbudza coraz większe emocje i przyprawia o stres prawdziwych fashionistów. Stres udziela się, ponieważ liczba egzemplarzy w kolekcji jest bardzo ale to bardzo ograniczona, stąd zdobycie wymarzonego outfitu wiąże się niejednokrotnie z ogromnym wysiłkiem.

 

 

 

 

 

Marni dla H&M

fot. AKPA/ materiały prasowe H&M

 

 

07.marca w jednym z warszawskich sklepów H&M odbył się event z okazji przedsprzedaży kolekcji Marni dla H&M. Na to wydarzenie tłumnie przybyli miłośnicy włoskiej marki, styliści, dziennikarze modowi i oczywiście gwiazdy. Nie zabrakło jednej z najlepiej ubranych polskich piosenkarek – Moniki Brodki, której minimalistyczno – geometryczny styl Marni z pewnością jest bliski, Pauliny i Natalii Przybysz, które na co dzień bardzo cenią sobie polskich, niszowych projektantów czy Karoliny Korwin Piotrowskiej, która z modą kojarzona jest głównie za sprawą programu Top Model. Zostań Modelką.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, kto jeszcze poddał się zakupowemu szaleństwu!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Monika Brodka | Karolina Malinowska | Natalia Przybysz | Paulina Przybysz | Marni | H&M |

podobne artykuły