PL / EN
GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI MACIEJA ZIENIA UNDER PRESSURE

GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI MACIEJA ZIENIA UNDER PRESSURE

Zobaczcie stylizacje gwiazd na pokazie Macieja Zienia!

MACIEJ ZIEŃ: PLEJADA GWIAZD NA POKAZIE UNDER PRESSURE

W miniony piątek, 16 lutego 2018 r. Maciej Zień zaprezentował swoje kreacje na sezon jesień/zima 2019. Na pokaz, który miał miejsce w Studio Tęcza przybyło wiele gwiazd. Niektóre z nich wybrały kreacje kreatora na tą szczególną okazję m.in. Aneta Kręglicka, Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka, Alicja Majewska, Edyta Herbuś oraz Karolina Szostak.

MACIEJ ZIEŃ: STYLIZACJE GWIAZD NA POKAZIE UNDER PRESSURE

Pierwsza osobowość, która pojawiła się w sukni projektanta to Maja Ostaszewska. Odtwórczyni głównej roli kultowego serialu stacji TVN „Diagnoza” wybrała suknie o klasycznym kroju w odcieniu bordo. Idealnym wykończeniem stylizacji okazała się torebka, którą również stworzył Maciej Zień.

Kolejną aktorką, która zdecydowała się na kreację kreatora była Danuta Stenka. Na tę okazję wybrała jedwabną czarną suknię z długim rękawem, zakrywająca dekolt. Całość podkreśliła biżuteria marki Tatami oraz torebka projektu Macieja Zienia.

Edyta Herbuś również postawiła na suknię oraz torebkę stworzoną przez designera. Długa suknia w odcieniu głębokiej szarości z drobnymi zakładkami na dekoldzie podkreśliła drobną sylwetkę gwiazdy. Dodatkowo szeroki srebrny pas w talii wyeksponował jej smukłą figurę.

Aneta Kręglicka zaskoczyła gości kreacją z najnowszej kolekcji UNDER PRESSURE. Modelka postawiła na świeże kolory pudrowego różu i butelkowej zieleni. Wykończeniem stylizacji okazały się białe dodatki w postaci klasycznych szpilek oraz kopertówki projektu Macieja Zienia.

Zapraszamy do naszej galerii zjęć, w której zobaczycie stylizacje gwiazd!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: projektanci | | Maciej Zień |

podobne artykuły