PL / EN
GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI MANGO JESIEŃ-ZIMA 2011/12

GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI MANGO JESIEŃ-ZIMA 2011/12

Na pokazie Mango w paryskim Centre Pompidou nie zabrakło gwiazd wielkiego formatu. Swoją obecnością zaszczycili m. in. Kate Moss i Terry Richardson.

18. maja we wnętrzach paryskiego Centre Pompidou odbył się pokaz najnowszej kolekcji Mango na jesień-zimę 2011/12. Oprócz pokazu mody, goście mogli liczyć na wiele atrakcji. Na otwarcie imprezy premierowo zaprezentowano film promujący markę, z udziałem Kate Moss i Terry'ego Richardson'a. Praca dla Mango była niesamowita, podobnie jak współpraca z Therry'm. Miałam okazję widzieć już niektóre modele z jesiennej kolekcji i muszę przyznać, że są świetne - łatwo można je zestawiać z innymi elementami garderoby - podsumowała udział w projekcie, top modelka Kate Moss.

 

Oprócz gwiazd filmu promocyjnego Mango, można było odnotować m. in. obecność Caroliny Herrery, Tali Lennox oraz bloggerów: Bryanboy'a i Andy Torres. Nie zabrakło również paryskiego środowiska mody i kultury, z Emmanuelle Alt na czele.

 

Znane nazwiska i twarze pojawiły się również na samym wybiegu. Wśród modelek wystąpiły: Isabeli Fontana, Kasia Struss, Anna Selezneva i Ginta Lapina.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: gwiazdy | Terry Richardson | Mango | KATE MOSS |

podobne artykuły