PL / EN
GWIAZDY NA OTWARCIU BUTIKU AGATY WOJTKIEWICZ I LOFT 37

GWIAZDY NA OTWARCIU BUTIKU AGATY WOJTKIEWICZ I LOFT 37

Nowy punkt na modowej mapie ulicy Mokotowskiej! Na otwarciu butiku Agaty Wojtkiewicz i Loft 37 pojawiło się wiele gwiazd! Zajrzyjcie z nami w to klimatyczne miejsce.

Na Mokotowskiej z miesiąca na miesiąc przybywa nowych, stylowych miejsc. Od 20. marca miłośnicy mody (zwłaszcza butów) muszą obowiązkowo dodać jeszcze jeden punkt na mapie swoich zakupowych szlaków. W klimatycznej bramie pod numerem 65 otwarty został bowiem pierwszy butik polskiej marki Loft 37 i Agaty Wojtkiewicz.

 

W naszej najnowszej kolekcji Tutti Frutti mamy modele dla różnych kobiet, na różne okazje i pasujące do różnych kreacji, także do tych projektowanych przez Agatę Wojtkiewicz, o czym można przekonać się na miejscu, odwiedzając nasz butik.” – mówi Paulina Ada Kalińska – z duetu Loft 37.

 

Na otwarciu pojawiło się naprawdę całe grono miłośników polskiej mody, które z uwagą zapoznało się z propozycjami projektantek na sezon wiosna lato 2012. Nie zabrakło stylistów – Anny Męczyńskiej czy Wiganny Papiny, Kasi Sokołowskiej, Anny Puśleckiej. A także gwiazd polskiego show biznesu, które w butach Loft 37 niejednokrotnie zobaczyć mogliśmy podczas branżowych eventów.

 

Ada Fijał, Halinka Mlynkova, Bogna Sworowska – zobaczcie kto jeszcze pojawił się na Mokotowskiej, by świętować wspólnie z projektantkami.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Ada Fijał | Paulina Sykut | Anna Męczyńska | Halina Mlynkova | Loft 37 | Agata Wojtkiewicz |

podobne artykuły