Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA EVENCIE TOD'S - ART OF LEATHER

GWIAZDY NA EVENCIE TOD'S - ART OF LEATHER

Maja Sablewska, Anna Mucha, Beata Sadowska i inne gwiazdy na evencie TOD’S „Art Of Leather”. Zobacz szcegóły!

W środowy wieczór, 11 maja 2011 roku, Plac Trzech Krzyży 3/4 – gorący adres dla fanów mody – zapełnił się miłośnikami marki TOD’s. A wszystko to za sprawą eventu TOD’S „Art Of Leather”, na który zawitały takie gwiazdy jak wierna fanka marki, Anna Mucha z partnerem Marcelem Sorą, Maja Sablewska, Agnieszka Popielewicz, Anna Popek, Nina Terentiew czy Radosław Majdan.

 

Podczas wydarzenia zgromadzeni goście mieli szansę dowiedzieć się, jak powstają uniwersalne i ponadczasowe buty TOD’s, o czym opowiedzieli im mistrzowie sztuki wytwarzania tego wyjątkowego obuwia.

 

Produkcja mokasynów TOD’s odbywa się ręcznie przez doświadczonych szewców, których wiedza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Pierwszy etap produkcji to wybór najwyższej jakości skóry, która nim zostanie pocięta, jest sprawdzana pod kątem dźwięku jaki wydaje, wytrzymałości czy najmniejszych defektów. Skóra, z której powstają buty TOD's to zatem starannie dobrany materiał najwyższej klasy. Każdy but składa się z 35 kawałków, a każdy rzemieślnik biorący udział w łańcuchu produkcyjnym specjalizuje się w bardzo wąskiej dziedzinie, stąd perfekcyjne dopracowanie detali. Każdy ze 133 gumowych elementów podeszwy – charakterystycznych dla marki - wszywany jest ręcznie. Następnie para obuwia wykładana jest kilkoma warstwami skóry, w przypadku butów zamszowych - szlifowana, skórzanych - pastowana, pakowana w pudełka i wysyłana do butików.

 

Beata Sadowska bardzo pozytywnie wypowiadała się o marce TOD's - Markę znam od lat i jest to dla mnie symbol ponadczasowej elegancji. Wiem, że zdania na jej temat są podzielone, niektórzy uważają nawet, że jest nudna, a dla mężczyzn zbyt "fircykowata". Torby natomiast są genialne. Chętnie widziałabym taką w swojej szafie. W kwestii sukcesu marki na rynku polskim dodała - Polacy są coraz bogatsi i lubią marki luksusowe, dlatego uważam, że TOD's ma dużą szansę, by odnieść sukces w Polsce. Obecne dotychczas na rynku brandy bardzo dobrze się sprzedają i funkcjonują.

 

Benedetta Biondi, szef do spraw marketingu marki TOD's, opowiedziała nam natomiast o filozofii brandu - Liczymy, że marka TOD'S znajdzie na polskim rynku wielu miłośników. Oferowane przez nas produkty znacząco różnią się od tych sprzedawanych przez inne marki. My tworzymy klasykę, modę, która nie ulega zmieniającym się z roku na rok trendom. Może nie jesteśmy fashion, ale dajemy klientom produkty świetnej jakości, ponadczasowe i odpowiednie na każdą okazję. Mam nadzieję, że Polacy polubią markę TOD''s.

 

A w naszej galerii gwiazdy, które pojawiły się na evencie.

tagi: event | gwiazdy | Maja Sablewska | Anna Mucha | Tod's |

podobne artykuły