Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY KOCHAJĄ KREACJE RINA COSSACK

GWIAZDY KOCHAJĄ KREACJE RINA COSSACK

Ewa Farna, Edyta Herbuś, Julia Kamińska, Katarzyna Zielińska – to tylko niektóre klientki marki Rina Cossack. Za co gwiazdy tak kochają młodą projektantkę? Koniecznie dowiedz się więcej!

Rina Cossack to marka stworzona przez absolwentkę Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Justynę Żmijewską. Kolekcje projektantki zachwycają przede wszystkim dynamiką, energią i nowoczesnością. Jednak nie brakuje w nich również kobiecości i elegancji. W sukniach Justyny Żmijewskiej wyraźnie widać, że dziewczyna lubi i potrafi bawić się modą, formą i kolorem. Młoda projektantka tworzy przede wszystkim kolekcje wieczorowe, biznesowe i casualowe, ale nie tylko. Przy ulicy Mokotowskiej 73 w Warszawie, gdzie znajduje się butik Rina Cossack klientki mogą również zamówić projekt unikatowej sukni, która zostanie zaprojektowana specjalnie na życzenie, w jednym egzemplarzu.

 

Ostatnio nie tylko znawcy mody, ale również polskie gwiazdy show biznesu pokochały suknie Rina Cossack. Ewa Farna zachwyciła ekstrawagancką mini od Justyny Żmijewskiej na gali wręczenia nagród Viva Comet 2012. Sukienka, którą włożyła piosenkarka uszyta była z organicznej tkaniny w intensywnym, koralowym kolorze. Równie pięknie prezentowała się Ania Bosak w kreacji Rina Cossack na imprezie Fotoerotica 2011. Tancerka przyciągała uwagę w długiej, białej sukni z odkrytymi plecami. Nawet aktorka Sonia Bohosiewicz, mimo zaawansowanej ciąży, wybrała suknię projektu Justyny Żmijewskiej na konferencję prasową Bitwy na głosy 2. Kreacje Rina Cossack chętnie noszą również między innymi Karolina Gorczyca, Edyta Herbuś, Magda Steczkowska, Julia Kamińska i Katarzyna Zielińska.

 

Obejrzyj w naszej galerii gwiazdy w sukniach marki Rina Cossack!

tagi: Rina Cossack | Ewa Farna | Edyta Herbuś | Katarzyna Zielińska | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły