PL / EN
GWIAZDY KOCHAJĄ KOLOR

GWIAZDY KOCHAJĄ KOLOR

Maja Sablewska, Patrycja Kazadi, Aleksandra Kwaśniewska... Te i inne gwiazdy uległy już trendom na wiosnę-lato 2011 i postawiły na soczyste kolory!

Neonowe kolory nareszcie przełamały „szarą passę” na polskich salonach. W tym sezonie bowiem gwiazdy stawiają na mocne i soczyste barwy. I słusznie – takich stylizacji nie sposób przegapić.

 

Dorota Rabczewska, wzorem Jil Sander, połączyła róż z nieskazitelną bielą. Podobnie postąpiła Edyta Herbuś, zakładając jasnoniebieską koszulkę i szpilki w najmodniejszym, mandarynkowym odcieniu . Aleksandra Kwaśniewska i Agnieszka Popielewicz postawiły na kanarkowy odcień żółtego. Marta Żmuda-Trzebiatowska zdecydowała się na stylizację monokolorystyczną, wybierając nieco przytłumioną, ale wciąż gwiazdorską czerwień. Ten sam kolor, tyle że w mocniejszym odcieniu, nieodmiennie kojarzonym z projektantami Valentino przypadł do gustu także Joannie Przetakiewicz. Neonowe kolory z czernią zestawiły, między innymi – Maja Sablewska i Patrycja Kazadi. Joanna Horodyńska preferuje delikatne akcenty – głęboki fiolet połączyła z limonkowymi szpilkami. Rinke Rooyens także gustuje w kolorach - udowodnił to podcza imprezy Oskary Fashion 2011.

 

Jeśli zatem wciąż jeszcze się wahacie, czy warto inwestować w kolor – przekonujemy Was, że tak! Pamiętajcie, że w sezonie jesień-zima 2011/12, projektanci wciąż lansują soczyste barwy. Odważcie się więc na odrobinę kolorystycznego szaleństwa!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: gwiazdy | stylizacja | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły