PL / EN
GRUDNIOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN

GRUDNIOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN

Czytaliście już najnowszy Lounge Magazyn? Jeżeli nie, to koniecznie sprawdźcie, co możecie znaleźć się w grudniowym wydaniu! 

Nowy numer Lounge Magazine jak co miesiąc kusi interesującymi materiałami. Mimo zbliżającego się wielkimi krokami okresu świąteczno- sylwestrowego, któremu również poświęcono kilka publikacji, wydanie ma bardzo minimalistyczną formę. Oprócz tego, że dowiecie się jakie wino warto postawić na świątecznym stole lub co założyć, żeby w tym okresie wyglądać elegancko i zgodnie z obowiązującymi trendami, w grudniowym Lounge Magazyn czeka na Was garść informacji ze świata kultury, designu i mody. 

 

O współpracy z topowymi modelkami, Monika Gąsiorek- Mosiołek rozmawia z jedną z najlepszych polskich stylistek i redaktor naczelną magazynu Viva!Moda – Agnieszką Ścibior, a o planach na przyszłość i nie tylko, Olivii Kłusek opowiedział Patrick The Pan, czyli jedno z największych objawień minionego roku na polskiej scenie muzycznej. Oprócz tego m.in. relacja z krakowskiego koncertu Michaela Bublé, tekst o podbijającej nie tylko polską branżę mody Magdzie Butrym, najmodniejszych miejscach Warszawie, a także limitowanej kolekcji Kas Kryst, która dostęopna jest na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com. Polecamy! 

 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Lounge Magazyn | Lounge Magazyn grudzień 2014 |

podobne artykuły