PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
GRAPHICS GONE WILD - SZALONY EDYTORIAL W MARCOWYM VOGUE JAPAN!

GRAPHICS GONE WILD - SZALONY EDYTORIAL W MARCOWYM VOGUE JAPAN!

 

Anna dello Russo znów pokazuje na co ją stać. Wszechobecna od kilku sezonów kratka, motywy op – art, i soczyście kolorowe dodatki w edytorialu najnowszego Vogue Japan na marzec 2013. Sprawdźcie!  

 

Na podłodze szachownica, przy stole modelki, niczym swoje własne odbicia lustrzane, na ubraniach: kratki, czerń i biel. Monochromatyczność przełamany przez barwne, różnorodne we wzorach dodatki. Nie obeszło się bez znaku rozpoznawczego stylizującej Anny dello Russo – fantazyjnych nakryć głowy.

 

 


Sesja trochę jak z Alicji w Krainie Czarów, ale bohaterki wcale nie wyglądają na zagubione w tym świecie. Nic dziwnego, słynna stylistka ubrała je w ubrania od najlepszych: Chanel, Moschino, Prada, Marc Jacobs, Balmain, Louis Vuitton, Aquilano Rimondi, Fausto Puglisi.

 

 

Wszystko to okiem popularnego fotografa: młodego Giampaolo Sgura, który od dłuższego czasu pracuje dla topowych czasopism modowych. Ma już za sobą okładki między innymi dla Vogue i Harpers Bazaar. Przed obiektywem zapozowały belgijska modelka Hanne Gaby Odiele, o której pisaliśmy kilka miesięcy temu oraz Juliana Schurig. Dziewczyny, uważane za bardzo podobne, pozowały już razem w wiosennej kampanii marki Moschino.

 

 

Sesja jest kwintesencją tego co i jak będziemy nosić tego lata! Zajrzyjcie do galerii! 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Vouge Japan | Anna dello Ruso | Anna dello Russo dla Vogue Japan | Hanne Gaby Odiele | Juliana Schurig |

podobne artykuły