PL / EN
GISELE BÜNDCHEN W KAMPANII MARKI DAVID YURMAN

GISELE BÜNDCHEN W KAMPANII MARKI DAVID YURMAN

Gisele Bündchen od kilkunastu lat nie daje o sobie zapomnieć. Jej niesamowita uroda nie przemija i wciąż jest najlepiej zarabiającą top modelką. Zobaczcie, jak wypadła w kampanii marki biżuteryjnej David Yurman jesień zima 2012/13.

Gisele Bundchen swoją karierę w modelingu zaczynała na początku lat 90’. Bardzo szybko osiągnęła sukces i już w roku 1999 magazyn Vogue wybrał ją najlepszą modelką roku. Dziś nadal znajduje się na szczycie, już za życia stała się ikoną modelingu i mimo upływu lat wciąż jest najlepiej zarabiającą top modelką na świecie.

 

W kampanii ekskluzywnej marki biżuteryjnej David Yurman możemy podziwiać Gisele w bardzo naturalnej odsłonie. Piękna Brazylijka praktycznie nie ma makijażu, dzięki czemu możemy dostrzec delikatne piegi na jej twarzy. Rozpuszczone włosy sięgają jej do pasa i są naturalnie pofalowane.

 

Zdjęcia są bardzo proste, czarno-białe fotografie zostały wykonane na czarnym tle, a modelce towarzyszy piękny, czarny koń. Elegancka biżuteria na tle minimalistycznych stylizacji mocno się wyróżnia, dzięki czemu odgrywa ważną rolę na zdjęciach.

 

Zobaczcie sami!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Gisele Bündchen | David Yurman | Gisele Bündchen w kampanii David Yurman | kampania jesień zima 2012/13 | Gisele Bundchen |

podobne artykuły