PL / EN
GIRL POWER W MODZIE

GIRL POWER W MODZIE

T-shirty z feministycznym przesłaniem to hit tego sezonu!

Napisy i feminizm to aktualnie gorące trendy w modzie. Jeżeli połączymy te dwa motywy i wybierzemy pro kobiece hasła na t-shirtach, otrzymamy hit sezonu wiosna lato 2017!

Napisy na t-shirtach od projektantów

Najpierw Maria Grazia Chiuri w swojej pierwszej kolekcji dla Diora na sezon wiosna lato 2017, chcąc zaznaczyć, że jest pierwszą dyrektor kreatywną tego domu mody, zdecydowała się na feministyczny napis na białym t-shircie: „We should all be feminists”. Potem Prabal Gurung postanowił kontynuować ten wątek i zaproponował więcej haseł. Na jego koszulkach powstały printy: „The future is female”, „This is what a feminist looks like” czy “We will not be silenced”. Sukces przekonał amerykańskiego projektanta do kontynuacji linii t-shirtów, w których pokusił się o kolejne dewizy wydrukowane na białych topach, już nie tylko feministyczne, ale poruszające szeroko rozumianą tolerancję społeczną.

T-shirty Dior i Prabal Gurung

Koszulki z napisami 2017

W ślad za topowymi projektantami poszły sieciówki. W ofercie popularnych marek znajdziemy obecnie szeroki wybór topów, nie tylko białych, ale i czarnych, szarych oraz różowych, wyłącznie z napisami, ale też wzbogaconych o nadruki z sercami, piorunami, kwiatami czy płomieniami. Wszystko po to, aby jeszcze mocniej wyeksponować takie hasła, jak Girl Power, Feminist, Girl Gang, We Are Strong czy The Revolution Is Female.

ZOBACZ TEŻ: T-SHIRT DIOR - ULUBIONY PROJEKT GWIAZD

Który napis przemawia do Was najbardziej? 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: wiosna lato 2017 | shopping | Dior Prabal Gurung | TRENDY |

podobne artykuły