Logotyp serwisu lamode.info
GIORGIO ARMANI I RICKY MARTIN – CO ICH ŁĄCZY?

GIORGIO ARMANI I RICKY MARTIN – CO ICH ŁĄCZY?

Giorgio Armani zdecydował się na współpracę z piosenkarzem Ricky Martin’em – dowiedz się, czego będzie ona dotyczyć!

Ricky Martin już 25 marca w rodzinnym Portoryko rozpocznie swoją międzynarodową trasę koncertową, zatytułowaną Musica+Alma+Sexo (z hiszp. „Muzyka+Dusza+Seks”). I na tą właśnie okazję, projektant Giorgio Armani specjalnie zaprojektował kostiumy sceniczne. Informacja ta ukazała się właściwie w ostatniej chwili - do 18 marca współpracę tą trzymano w ścisłej tajemnicy. Powodem mogły być atmosfera skandalu, która otacza piosenkarza od kiedy w 2010  roku wyznał, że jest homoseksualistą.

 

Sam projektant jednak wypowiada się o piosenkarzu bardzo ciepło – Ricky uosabia ideał współczesnego mężczyzny i ma niesamowity talent. Spotkaliśmy się na pokazie męskiej kolekcji Emporio Armani na sezon jesień-zima 2011 w Mediolanie. Obaj bardzo cieszymy się na tę współpracę – opowiada włoski projektant w wywiadzie dla magazynu WWD.

 

-  Dzięki niemu Musica+Alma+Sexo ożyje – mówi enigmatycznie Ricky Martin, pytany o wyjątkowe projekty Armani'ego. 

 

Kostiumami piosenkarza oraz jego zespołu muzycznego i chórków będą między innymi czarne skórzane kurtki, garnitury inspirowane latami 20. XX wieku oraz motyw granatowo-białych pasków. Pojawią się też nawiązania do flagi brazylijskiej – światową trasę koncertową zakończy bowiem występ Portorykańczyka w Brazylii.

 

tagi: moda męska | Ricky Martin | Giorgio Armani |

podobne artykuły