PL / EN
GEORGIA MAY JAGGER W OKŁADKOWEJ SESJI DLA W KOREA AUTORSTWA MAĆKA KOBIELSKIEGO

GEORGIA MAY JAGGER W OKŁADKOWEJ SESJI DLA W KOREA AUTORSTWA MAĆKA KOBIELSKIEGO

Do swojego portfolio, Maciek Kobielski może dopisać sobie kolejną okładkę, tym razem wrześniowego wydania W Korea. Z kolei, przed obiektywem polskiego fotografa stanęła urocza Georgia May Jagger. Zobaczcie efekty! 

W ramach zachwytów nad najnowszymi wrześniowymi okładkami i sesjami najważniejszych tytułów w branży, nie mógł umknąć nam również najświeższy numer W Korea. Tym bardziej, że za sesję okładkową tego właśnie tytułu, odpowiadał jeden z najzdolniejszych polskich fotografów, czyli Maciek Kobielski.

 

Z kolei gwiazdą edytorialu „I Am a K Model”, została córka jednego z najpopularniejszych muzyków w historii, a ostatnio także gwiazda jesienno-zimowej kampanii marki Reserved – Georgia May Jagger. Modelka od kilku miesięcy, coraz to nowszymi projektami, utwierdza nas w przekonaniu, że jest jednym z najgorętszych nazwisk w branży. Tym razem, pod wodzą Kobielskiego, stała się bohaterką niezwykle oryginalnych, czystych i minimalistycznych kadrów.  

 

Ogromną rolę odegrały w tej sesji rekwizyty oraz tło. W efekcie, można odnieść wrażenie, że fotograf niejako wtargnął do prywatnego mieszkania Jagger, a stylista Ethel Park podrzucił modelce zupełnie przypadkowe ubrania. To wszystko nadaje zdjęciom bardzo personalny wydźwięk, który stylistycznie, kojarzyć może nam się trochę z najnowszą jesienno-zimową kampanią marki Céline. 

 

Zajrzyjcie do galerii i koniecznie zobaczcie wszystkie zdjęcia!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Georgia May Jagger | Maciek Kobielski | W Magazine Korea | W Korea | Ethel Park |

podobne artykuły