PL / EN
CIĘŻARNA ASHLEIGH GOOD I CONCHITA WURST W KONTROWERSYJNEJ SESJI KARLA LAGERFELDA DLA CR FASHION BOOK

CIĘŻARNA ASHLEIGH GOOD I CONCHITA WURST W KONTROWERSYJNEJ SESJI KARLA LAGERFELDA DLA CR FASHION BOOK

„Nowa normalność“ to temat odważnej sesji zdjęciowej w najnowszym wydaniu CR Fashion Book z Conchitą Wurst i Ashleigh Good w roli głównej. Moda po raz kolejny próbuje przekraczać granice płci i seksualności. Zobaczcie sami!

Conchita Wurst to nowa fascynacja świata mody, nic dziwnego, że tuż po tym jak zamknęła pokaz Jean Paul Gaultier Haute Couture, nadszedł czas na współpracę z Karlem Lagerfeldem. Projektant, tym razem w roli fotografa, podjął temat „nowej normalności“. Taki też tytuł nosi jego najnowsza sesja zrealizowana dla CR Fashion Book, która opiera się na dość nieoczywistych kontrastach. Symbolem „nowego” staje się nie kto na inny, jak właśnie znana z udziału i zajęcia pierwszego miejsca w konkursie Eurowizji - Conchita Wurst. Burleskowo wystylizowana, atrakcyjna i androgyniczna postać przeciwstawiona zostaje, będącej w zaawansowanej ciąży modelce - Ashleigh Good. Czarno-biała estetyka zdjęć Lagerfelda i stylizacje stworzone przez Carine Roitfeld świetnie ze sobą współgrają, dlatego też warto zobaczyć efekt ich pracy.


Co więcej, w najnowszym numerze CR Fashion Book znajdziecie także ciekawy wywiad z Conchitą Wurst. Piosenkarka odpowiada w nim na wiele nurtujących pytań, np. jak została wykreowana jej postać, ponadto wspomina dzieciństwo spędzone w małej konserwatywnej wiosce w Austrii i opowiada o byciu dziwnym chłopcem zawsze ubranym jak dziewczynka.


Zobaczcie wszystkie zdjęcia z sesji zdjęciowej!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Conchita Wurst | Ashleigh Good | CR Fashion Book | Carine Rotfield | kontrowersyjna sesja | LaMode.info | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły