PL / EN
GENAISSANCE DE LA MER: NOWY The Concentrated Night Balm

GENAISSANCE DE LA MER: NOWY The Concentrated Night Balm

Przebudzenie młodości!

 

Linia Genaissance de La Mer została zainspirowana przypadkowym odkryciem kryształów, które formowały się w procesie pozyskiwania Miracle Broth™ w Laboratorium Badawczym Maxa Huber’a. Potrzeba było wielu lat i niezliczonych eksperymentów, aby odtworzyć to zjawisko. Czyste, doskonałe i wysoce skoncentrowane kryształy niosły za sobą obietnice cofnięcia czasu. Wiele lat później narodziło się Genaissance de la Mer.

Do pozwalającej zatrzymać, a nawet cofnąć wskazówki zegara kolekcji dołącza dziś The Concentrated Night Balm, który powstał z myślą o transformacji wyglądu skóry podczas snu. Jedwabista, a zarazem niezwykle skuteczna i skoncentrowana formuła, z siłą działania kuracji wnika głęboko w skórę, zapewniając jej intensywne, kojące nawilżenie. Pomaga odbudować poziom kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna. Wzmacnia barierę ochronną skóry oraz zmniejsza widoczność drobnych linii, zmarszczek i porów, a także powstających z wiekiem przebarwień. Nocna podróż w czasie sprawia, że każdego ranka skóra odzyskuje blask oraz młody i zdrowy wygląd.

 

ALCHEMIA SNU

Podczas snu skóra naturalnie przechodzi w tryb odnowy, aby się zregenerować i odbudować. Wraz ze wzrostem temperatury, skóra staje sie cieńsza i bardziej przepuszczalna, a tym samym bardziej podatna na kuracje i wchłanianie formuł pielęgnacyjnych. Stworzony do działania podczas snu, NOWY The Concentrated Night Balm wnika głęboko w skórę, silnie ją odżywia i nawilża zapewniając jej młodzieńczy, wypoczęty wygląd po przebudzeniu.

Innowacyjny składnik Double Melt Balm™ otula skórę mocą odnowy już w chwili aplikacji. Drugi etap działania balsamu dostarcza dawkę kojącego nawilżenia podczas snu, kiedy skóra jest najbardziej podatna na regenerację. Wszystko po to, aby podarować jej młodzieńczy blask.

The Concentrated Night Balm od La Mer

 

CUDOWNE KOMPONENTY

Odkryj składniki, które tworzą NOWY The Concentrated Night Balm. Produkt ten opracowany został na bazie legendarnych fermentów pochodzenia morskiego, połączonych z silnymi substancjami aktywnymi.

CRYSTAL MIRACLE BROTH™

Crystal Miracle Broth to najczystsza postać legendarnego eliksiru Miracle Broth ™. Wytwarzany w bardzo małych partiach, wspomaga naturalny proces odnowy skóry, naprawiając widoczne uszkodzenia spowodowane czynnikami środowiska zewnętrznego. Nasyca skórę energią, nadając pielęgnacji ponadczasowy wymiar.

THE GENAISSANCE FERMENT™

Ferment Genaissance stworzony na bazie niezwykle rzadkich czerwonych alg Pom Pom, uprawianych w sposób zrównoważony przy użyciu najnowszych technologii. Stymuluje on produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, co pomaga znacząco ujędrnić i poprawić wygląd skóry. W połączeniu z długością fal naturalnego światła, nasycony 24-karatowym złotem, ten unikalny ferment nadaje skórze promienny wygląd.

THE ESSENTIAL AMINO ACID FERMENT

Macierz zewnątrzkomórkowa skóry - trójwymiarowa sieć podtrzymująca otaczające ją komórki - to esencja odmłodzenia. Ferment aminokwasów stymuluje produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza i gładsza, a jej naturalna bariera jest wzmocniona.

LIME TEA CONCENTRATE

Sekret ochrony La Mer, Lime Tea Concentrate - ekstrakt z herbaty z limonki, to super-skoncentrowany antyoksydant, który zabezpiecza skórę przed powstawaniem widocznych uszkodzeń spowodowanych zanieczyszczeniami środowiska.

Genaissance de La Mer The Concentrated Night Balm 

 

NOWY RYTUAŁ O ZMROKU

Każdego wieczoru, tuż przed snem, aplikatorem w kształcie księżyca nabierz niewielką ilość produktu. Wmasuj opuszkami palców w skórę ruchami do góry, pozwalając balsamowi delikatnie stopić się ze skórą i wypełnić ją.

 

KOLEKCJA GENAISSANCE DE LA MER

Rozpocznij swoją podróż do odmłodzonej skóry z rytuałem pielęgnacyjnym opartym na rzadkim, najbardziej aktywnym fermencie w jego ultra czystej formie - Crystal Miracle Broth™.

THE INFUSED LOTION

Nawilża, zmiękcza i wzmacnia skórę.

Pojemność: 150 ml, Cena: 1145 PLN

THE SERUM ESSENCE

Przyspiesza odnowę, celując we wszystkie widoczne na skórze oznaki upływającego czasu.

Pojemność: 30 ml, Cena: 2640 PLN

THE EYE & EXPRESSION CREAM

Pomaga skórze okolic oczu w widoczny sposób cofnąć czas.

Pojemność: 15 ml, Cena: 1695 PLN

THE NEW CONCENTRATED NIGHT BALM

Przyspiesza regenerację i odnowę, aby pomóc skórze w odbudowie kolagenu i elastyny, dzięki czemu wygląda ona pięknie bez względu na wiek.

Pojemność: 50 ml, Cena: 2320 PLN

Linia Genaissance de La Mer 

 

Produkty La Mer dostępne są w wybranych perfumeriach Douglas, na Douglas.pl oraz w salonach firmowych Estee Lauder (Galeria Mokotów, Warszawa, Galeria Krakowska, Kraków) oraz na lamer.eu.

 

Jeśli chcecie jeszcze więcej dowiedzieć się o linii Genaissance de La Mer, a zwłaszcza poznać tajniki pielęgnacji okolic oczu, obejrzyjcie live, który redaktor naczelna Agata Tanter na specjalne zaproszenie marki przeprowadziła z ekspertką La Mer – Aleksandrą Wieczorek.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: La Mer |