PL / EN
GAZETA „THE KARL DAILY NEWSPAPER” W WYBRANYCH STOLICACH MODY

GAZETA „THE KARL DAILY NEWSPAPER” W WYBRANYCH STOLICACH MODY

Hasło „Haute Off the Press” krzyczy z nagłówka dziennika, będącego promocyjną gazetką, stworzoną przez Karla Lagerfelda. Jej premiera przypada na 20. września w siedmiu europejskich miastach. Sprawdźcie!

 

Karl Lagerfeld wciąż nie przestaje zaskakiwać ciekawymi i nieszablonowymi pomysłami, które przynoszą rozgłos i napędzają popularność sygnowanej jego nazwiskiem marki. Tym razem dyrektor artystyczny Chanel postawił na niecodzienną praktykę promocyjną i stworzył namiastkę dziennika z materiałami dotyczącymi jego najnowszej kolekcji. „The Karl Daily Newspaper” pojawi się w siedmiu stolicach Europy, miejscach, gdzie znajdują się wolnostojące ekspozycje Lagerfelda i można nabyć jego projekty.

 

Wśród artykułów, składających się na treść „dziennika”, znajdziecie materiały o skłonnościach Karla do pracoholizmu czy jego rozmaitych kolaboracjach, których efektem były różne produkty – od świec, zapachów po skórzane elementy. Żartobliwe i nieco satyryczne elementy „brukowca” obfitują w fikcyjne postaci, a Choupette, kot kreatora mody, występuje w roli gościnnego redaktora i reportera. Poza czterema stronami materiałów typowo reklamowych znajdziecie także komiks – w głównych rolach sam Lagerfeld ze swoją ulubioną kotką- którego dymki pozostały do wypełnienia dla czytelników.

 

Szczęściarze odwiedzający Galerię Lafayette w Paryżu, gdzie mieści się jego flagowy butik, mieli możliwość zapoznania się z zapowiedzią publikacji w ostatni czwartek. Ogromny szkic sylwetki projektanta, czytającego „The Karl Daily Newspaper”, został rozwinięty w galerii z okazji prezentacji na trzecim piętrze ekspozycji marki Lagerfelda.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Choupette | The Karl Daily Newspaper | moda zagraniczna | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły