Logotyp serwisu lamode.info
GALA THE LOOK OF THE YEAR 2011

GALA THE LOOK OF THE YEAR 2011

26. sierpnia w Łodzi odbędzie się gala konkursu The Look of The Year. Początkujące modelki na wybiegu zaprezentują kolekcje polskich marek i projektantów – w tym duetu Bohoboco.

Już w piątek, 26. sierpnia o godzinie 19:30 przy ul. Piotrkowskiej 102/104 w Łodzi, odbędzie się gala konkursu dla modelek The Look Of The Year. Dwadzieścia dwie finalistki z Polski i Rosji walczyć będą o miejsce w ogólnoświatowym finale konkursu, który będzie miał miejsce 30. września w Taorminie na Sycylii. Na 50-metrowym wybiegu rozstawionym w samym sercu miasta, dziewczyny zaprezentują się w strojach polskich marek i projektantów – w tym duetu Bohoboco, szczególnie lubianego przez gwiazdy.

 


Dla początkujących modelek to ogromna szansa na zaistnienie w branży, nagrodą jest bowiem kontrakt z renomowaną agencją, która czuwać będzie nad karierą zwyciężczyni. Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku zaszczytne pierwsze miejsce przypadło 16-letniej warszawiance – Karolinie Mikołajczyk. Mamy nadzieję, że także podczas tej edycji Polki zaprezentują się z jak najlepszej strony.

tagi: The Look of The Year 2011 | Bohoboco | modelka | konkurs |

podobne artykuły