Logotyp serwisu lamode.info
FRYZURY ZAGRANICZNYCH BLOGEREK 2018

FRYZURY ZAGRANICZNYCH BLOGEREK 2018

Modne włosy influencerek!

Spis treści

1. FRYZURY: TRENDY WIOSNA LATO 2018

2. FRYZURY ZAGRANICZNCH INFLUENCEREK MODOWYCH – TRENDY 2018

Wyznaczają trendy nie tylko w modzie, ale i w stylizacji włosów. Poznajcie propozycje fryzur od zagranicznych blogerek. Większość z nich sprawdzi się także wiosną!

FRYZURY: TRENDY WIOSNA LATO 2018

Zwiastowaliśmy już rok kucyka i koka, a obok modnych wariantów fryzur pojawiają się szykowne fale w plażowym klimacie oraz retro loki na wzór głównej bohaterki filmu „Pokuta”. Mile zaskakuje nas efekt mokrych włosów uzupełniony fantazyjnymi akcesoriami. Taką oryginalną propozycję bardzo szybko adaptują najbardziej wpływowe blogerki lansując nowe trendy. Z ozdób sprawdzają się dodatki w stylu vintage: spinki zdobione perłami i grzebyki.

POLECAMY: TRENDY FRYZURY WIOSNA LATO 2018

FRYZURY ZAGRANICZNCH INFLUENCEREK MODOWYCH – TRENDY 2018

Alexa Chung - influencerka i prezenterka w temacie fryzur stawia na duet: paryski szyk i londyńską nonszalancję. Jej pofalowane, rozpuszczone włosy wyglądają naturalnie i dziewczęco, dzięki czemu uzupełniają zarówno miejskie stylizacje, jak i te z nutą elegancji. Brytyjska it girl z ozdób wybiera spinki z perłami i akcenty w stylu vintage. Unikalne akcesoria łączy z retro falami.

Olivia Palermo niezmiennie pozostaje przy fryzurze o średniej długości. Najczęściej jej włosy przyjmują postać rozwianych na wietrze czy plażowych fal. Modna stylizacja w klimacie beach waves dodaje wizerunkowi nieco luzu i odmładza. Blogerka na wieczorne wyjścia decyduje się na koki i upięcia urozmaicone warkoczami. Stylizacja włosów nawiązuje do wschodnioeuropejskiej kultury.

fot. Instagram/ @oliviapalermo


Evangelie Smyrniotaki rozpoznacie po gęstych i rozpuszczonych włosach z przedziałkiem na środku. Ultra kobiecy i naturalny look influencerka uzupełnia kucykiem, który pasuje do dżinsowych shortów i bluzek z bufkami.

POLECAMY: SUKCES NA INSTAGRAMIE EVANGELIE SMYRNIOTAKI

Więcej modnych propozycji fryzur zagranicznych blogerek, modelek i prezenterek zobaczycie w naszej galerii zdjęć!

UWAGA, KONKURS! WYGRAJ METAMORFOZĘ WIZERUNKU Z REDAKCJĄ LAMODE.INFO I MARKĄ CAMELEO!

tagi: moda uliczna | blogerki | wiosna lato 2018 | TRENDY |

podobne artykuły