Logotyp serwisu lamode.info
FRYZURY W STYLU GWIAZD - GWEN STEFANI

FRYZURY W STYLU GWIAZD - GWEN STEFANI

Piosenkarka znana jest ze stylistycznych eksperymentów, także z włosami – my dla Was wybraliśmy najciekawsze fryzury Gwen Stefani.

Artystka znana jest ze swojego oryginalnego stylu – o jej kreacjach można by pewnie napisać całą książkę. Dopełnieniem look’u są czerwone usta, mocno podkreślone oczy i platynowe blond włosy.  

 

Jednym z jej znaków rozpoznawczych są także oryginalne fryzury, inspirowane współczesnymi i dawnymi ikonami stylu – jak Jean Harlow, Frida Kahlo, Dawid Bowie... Najczęściej zobaczymy ją z kręconymi, krótkimi włosami i grzywką zaczesaną na bok – w klimacie lat 40-tych XX wieku. Przepada też za eksperymentami z akcesoriami – wplata sobie kwiaty bądź kolorowe chustki, jak wspomniana wcześniej meksykańska malarka Frida Kahlo, i wiąże je w ciasne węzełki – takie uczesanie wybrała między innymi na imprezę Billoboard Music Awards w 2005 roku. Gdy decyduje się na prostsze uczesanie, zawija jeden kosmyk w mocny lok lub kok nad czołem, a resztę włosów gładko zaczesuje do tyłu. Na pokazie ostatniej, jesienno-zimowej kolekcji swojej marki L.A.M.B., artystka zaprezentowała wysoki, okrągły kok z mocno natapirowanych włosów – w stylu lat 60-tych.

 

A Wam, która fryzura Gwen podoba się najbardziej?

tagi: gwiazdy | stylizacja | włosy | Gwen Stefani |

podobne artykuły