PL / EN
FOTOGRAF TERRY O’NEILL I MARKA KAPPAHL ŁĄCZĄ SIŁY

FOTOGRAF TERRY O’NEILL I MARKA KAPPAHL ŁĄCZĄ SIŁY

Tym razem szwedzka sieciówka KappAhl współpracuje z legendą świata fotografii Terrym O’Neillem. Efektem tej kolaboracji będzie najnowsza kolekcja „Wear it like a Star”. Dowiedzcie się więcej!

Terry O’Neill to legendarny fotograf, który osiągnął sukces, dokumentując na zdjęciach ikony świata mody i kina – Brigitte Bardot, Raquel Welch, Audrey Hepburn czy Amy Winehouse. Choć sam zawsze marzył o karierze muzycznej (najchętniej widział siebie w roli muzyka jazzowego), trafił do fotografii. Jego kariera nabrała rozpędu w latach 60., gdy stał się ulubieńcem gwiazd showbiznesu. To właśnie na jego zdjęciach zaczęli pojawiać się już nie tylko celebryci, ale także politycy, sportowcy, a nawet członkowie rodziny królewskiej. Wyjątkowość jego fotografii polega na przedstawianiu „ludzkiej twarzy” bohaterów sesji w ich naturalnym otoczeniu i zapoznaniu nas z ich codzienną rutyną.

 

Inspirując się pracami fotografa, KappAhl stworzył zupełnie inną niż dotychczas, zaskakującą kolekcję „Wear it like a Star”. Więcej informacji zdradzimy już niebawem, a efekty ich współpracy będziecie mogli zobaczyć od 7. października w sklepach KappAhl na terenie całej Polski!

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Terry O'Neill | szwedzka moda | fotografia | kolaboracje | KAPPAHL |

podobne artykuły