Logotyp serwisu lamode.info
FLAMING RESTAURANT – NAJLEPSZE WYDANIE KULINARNEJ PASJI

FLAMING RESTAURANT – NAJLEPSZE WYDANIE KULINARNEJ PASJI

Zapraszamy do Flaming Restaurantmiejsca o wyśmienitej kuchni i cieszącym oko wystroju.

Flaming Restaurant znajduje się w pięknej okolicy, w niedalekim sąsiedztwie butików Flaming & Co. i Flaming Kids.  Podobnie jak w przypadku siostrzanych sklepów, tak i tu postawiono na różnorodność, która stały się znakiem rozpoznawczym miejsc.

 

Na wielość smaków złożyły się wpływy kuchni włoskiej, francuskiej oraz amerykańskiej. Szef kuchni wyróżnia się kreatywnością i innowacyjnym pomysłami, dlatego też we Flaming Restaurant znajdziemy bogate menu z codziennie zmieniającą się ofertą lunchową.

 

Jakość i wyjątkowy smak serwowanych dań uzupełnia klimatyczny charakter miejsca. Zimą jest tu przytulnie – ponieważ obsługa dba o to, by w kominku huczał ogień. Latem za to – rześko i świeżo.

 

Wystrój wnętrza utrzymany jest w kolorach bieli, odrobiny beżu i błękitu, które przywołują atmosferę wakacyjnych kurortów Long Island. Na zewnątrz znajduje się zadaszony taras wpisany w krajobraz zieleni, a wewnątrz scenerii, a która przesyca ciepłem i relaksującą atmosferą. Miłośnicy kameralnych spotkań mogą spędzać czas przy kominku, w specjalnie wydzielonej części lokalu. Goście, którym spodobają się elementy wystroju wnętrza, mogą nawet złożyć zamówienie na poszczególne artykuły deco!

 

 

Flaming Restaurant
 

Chopina 5, Warszawa

tel: (22) 628 81 40

tagi: Flaming Restaurant | Flaming & Co | Flaming Kids | restauracja | modne miejsce |

podobne artykuły