PL / EN
FLAGOWE SKLEPY MARKI CLINIQUE JUŻ W POLSCE!

FLAGOWE SKLEPY MARKI CLINIQUE JUŻ W POLSCE!

Światowy lider w branży kosmetycznej właśnie otworzył dwa flagowe salony w Polsce! Dowiedzcie się więcej o nowych sklepach marki Clinique.

Na mapie Polski pojawiły się flagowe salony kolejnego kosmetycznego giganta! Tym razem marka Clinique, lider w branży kosmetycznej otworzyła dwa sklepy - w warszawskich Złotych Tarasach i Galerii Krakowskiej.


Miejsca te charakteryzuje dopasowany do każdej klientki sposób obsługi oraz różnorodna oferta, w której znajdziemy m.in. możliwość diagnozy potrzeb skóry, pomoc w doborze odpowiednich produktów pielęgnacyjnych, idealnego podkładu czy naukę i wykonanie makijażu.

 

Koncept sklepu flagowego powstał w wyniku inspiracji współczesnymi kobietami i ich zwyczajami zakupowymi. Zgodnie z ich preferencjami postawiono na nowoczesny design i najwyższą technologię, ułatwiając tym samym obsługę i uzyskując dzięki temu funkcjonalne przestrzenie. W każdym z salonów czekać będą na nas wykwalifikowane konsultantki, które udzielą indywidualnej konsultacji i po analizie skóry dopasują rytuał pielęgnacyjny do naszych potrzeb.

 

W każdym z salonów znajdziemy innowacyjne narzędzie Clinique Apple iPad Skin Diagnostic Tool, umożliwiające samodzielną analizę skóry dla klientów, którzy nie mają za wiele czasu. Aplikacja pozwala na przeprowadzenie diagnozy skóry w ciągu 90 sekund! Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie pierwsze zdjęcia flagowych sklepów marki Clinique w Złotych Tarasach i Galerii Krakowskiej.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Clinique | Złote Tarasy | Galeria Krakowska | Apple iPad Skin Diagnostic Tool | sklep Clinique |

podobne artykuły