Logotyp serwisu lamode.info
FINAŁ KONKURSU TRIUMPH INSPIRATION AWARD 2011

FINAŁ KONKURSU TRIUMPH INSPIRATION AWARD 2011

Już 20. kwietnia 2011 odbędzie się finał ogólnopolskich eliminacji do międzynarodowego konkursu Triumph Inspiration Award 2011

20. kwietnia 2011 w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się finał polskiej edycji międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów Triumph Inspiration Award 2011. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem 125 lat celebrowania kobiet. Uczestnicy muszą wedle własnego uznania zinterpretować motyw przewodni, projektując zestaw bielizny – jedno lub dwuczęściowy.

 

Od 4 lat studenci szkół projektowania ubioru z ponad 30 krajów na całym świecie, mają możliwość uczestniczenia w corocznej edycji światowego konkursu Triumph Inspiration Award. Udział w nim stwarza nie tylko możliwość uzyskania nagrody pieniężnej – 15 000 EURO, ale również daje szansę zaistnienia w świecie mody.

 

Laureat konkursu ma stworzone możliwości współpracy z najlepszym zespołem projektowym marki Triumph przy wdrażaniu zwycięskiego projektu bielizny do produkcji i sprzedaży w limitowanej edycji w wybranych salonach z bielizną Triumph na świecie. Triumph Inspiration Award zapewnia również intensywne działania PR na rzecz zwycięzcy. W zeszłym roku laureatem konkursu został Nikolaj Bojilov, młody designer z Bułgarii. W bieżącym roku jego nagrodzony projekt będzie dostępny w wybranych sklepach na całym świecie.

 

tl_files/moda polska/newsy/TRIUMPH FASHION AWARD 2011/Bez tytulu.jpg

fot. materiały prasowe (po lewej - laureat zeszłorocznej edycji Triumph Inspiration Awards - Nikolja Bojilov; po prawej - zwycięski projekt na wybiegu)

 

 

W Polsce konkurs wzbudził ogromne zainteresowanie – na przełomie listopada i grudnia 2010 roku odbyła się jego oficjalna prezentacja. Do udziału zaproszono studentów wyższych szkół projektowania ubioru z Łodzi, Poznania i Krakowa. Do polskiego jury zaproszono przedstawicieli polskiego świata mody – projektantów i dziennikarzy zajmujących się tematem mody. Międzynarodowy finał zaplanowano na lipiec 2011, obrady jury oraz ceremonia zamykająca konkurs odbędzie się w Berlinie.

 

LAMODE.INFO trzyma kciuki za polskich finalistów!

tagi: Triumph | Triumph Inspiration Award | konkurs |

podobne artykuły