PL / EN
FESTIWAL FILMOWY - CANNES 2011 - STYLIZACJE GWIAZD

FESTIWAL FILMOWY - CANNES 2011 - STYLIZACJE GWIAZD

Angelina Jolie, Gwen Stefani, Fan Bing Bing - zobacz kolejne gwiazdy i ich kreacje na czerwonym dywanie w ramach festiwalu filmowego w Cannes. Kto tym razem wypadł najlepiej?

Największą gwiazdą premiery filmu "The Tree of Life", która odbyła się w ramach festiwalu filmowego w Cannes, była bez wątpienia Angelina Jolie. Gwiazda największego formatu wzbudziła jak zwykle ogromne zamieszanie, a jej stylizacja olśniła wszystkich. Aktorka wybrała na ten wieczór piękną suknię z tafty w kolorze gorzkiej czekolady swojej ulubionej marki Atelier Versace, którą uzupełniła o parę diamentowych kolczyków, bransoletkę i buty typu peep toe.

 

Piosenkarka i projektantka Gwen Stefani nie zachwyciła aż tak bardzo jak się tego spodziewaliśmy. Przyznać trzeba, że prezentowała się szykownie w wyszywanym cekinami kombinezonie projektu Stelli McCartney, aczkolwiek nie dość oryginalnie, za co do tej pory ją podziwialiśmy. Zaledwie dwa tygodnie temu w tej samej kreacji w kolorze złota wystąpiła supermodelka Iman podczas wielkiej uroczystości Met Gala.

 

Oczarowała natomiast azjatycka piękność Fan Bing Bing. Aktorka stawiająca podczas tego festiwalu na kolor, na wieczór premiery wybrała limonkową żółć. Suknię projektu Oscara de la Renty aktorka zestawiła z biżuterią marki Cartier oraz czarną kopertówką Roger Vivier. Całość uzupełniła oryginalną fryzurą i pomadką w soczystym oranżu.

 

Wyjątkowo oryginalnie wypadła Zoe Saldana. Jej wybór padł na projekt Armani Privé składający się z prostego białego gorsetu z organzy i finezyjnej czerwono-białej spódnicy, które uzupełniła o szpilki Nicholas'a Kirkwood'a. Aktorka swoją stylizacją wniosła dużo świeżości na czerwony dywan, czym zasłużyła na nasze uznanie.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: gwiazdy | stylizacja | Cannes 2011 |

podobne artykuły