PL / EN
FEMME SENSUELLE: 4 KOBIETY, 4 ZMYSŁY, 4 X SZTUKA

FEMME SENSUELLE: 4 KOBIETY, 4 ZMYSŁY, 4 X SZTUKA

Zapraszamy na wyjątkowy cykl spotkań z kulturą i sztuką w roli głównej!

Femme Sensuelle to wydarzenie, które pobudzi zmysły wszystkich odwiedzających Alicja Stanska Art Gallery w Warszawie w dniach 5-20 lipca 2018 roku. LAMODE.INFO, jako patronat medialny, zaprasza na cykl spotkań z wyjątkowymi kobietami i sztuką!

4 kobiety, 4 zmysły i 4 nietuzinkowe spotkania.

FEMME SENSUELLE: WYSTAWA ANNY HALAREWICZ

Wydarzenie otworzy 5 lipca 2018 roku o godzinie 19:00 wernisaż wystawy "Femme Sensuelle" Anny Halarewicz, topowej polskiej malarki i ilustratorki mody. Artystka zaprezentuje  swoje najnowsze akwarele i wielkoformatowe płótna. Dwa tak różne światy, formy, połączy postać kobiety z paletą jej zmysłów i emocji. Charakterystycznie, intrygująco, z pazurem.

ZOBACZ TEŻ: WYWIAD Z ANNĄ HALAREWICZ

ALICJA STAŃSKA: WYSTAWA THREAD OF LUNEVILLE

Alicja Stańska, artystka i aktywistka walcząca o prawa ludzi, w dniach 7-20 lipca zaprezentuje techniki haftu luneville. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać z artystką o hafcie wykorzystywanym w świecie haute couture, którego tajniki odkryła w Paryżu w Ecole Lesage obecnie należącej do domu mody Chanel.

WARSZTATY „ATRYBUTY FEMME SENSUELLE W PERFUMACH”

Znany już nie tylko kobietom, Sen Nocy Letniej, warszawski concept store, który w swoich performatywnych projektach eksploruje sztukę oddziaływania na zmysły, wraz z francuską marką perfum Histoires de Parfume, 17 lipca o godzinie 18:00, odsłoni przed uczestnikami warsztatów fragment zmysłowego świata niszowych zapachów.

GOSKA BANKA – FRENCH CONCERT

Całe wydarzenie uświetni 12 lipca o godz. 20:00 FRENCH CONCERT. Artystka GOSKA BANKA - kompozytorka , wokalistka, pianistka - związana z Paryżem od lat, wykona francuskie piosenki czyli chansons françaises, które poprowadzą nas, niemalże za rękę, przez dzielnice Paryża i opowiedzą historie, które wydarzyły się naprawdę, tam pod francuskim niebem...

 

Zapraszamy wszystkich do Alicja Stanska Art Gallery przy Alejach Jerozolimskich 47 w Warszawie!

Wernisaż wystawy "Femme Sensuelle" 5 lipca, godz 19:00. Wystawa potrwa do 20 lipca 2018.

Wystawa "Thread of Luneville" 7-20 lipca 2018.

French Concert Goski Banki - 12 lipca 2018, godz 20:00.

Warsztaty "Atrybuty Femme Sensuelle w Perfumach" 17 lipca 2018, godz 18:00.

Patronat wydarzenia: Francuska Izba Przemysłowo - Handlowa.

Partner Artystyczny: Boston designed by Steinway & Sons.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Anna Halarewicz | wystawa | patronat | koncert | warsztaty |

podobne artykuły