Logotyp serwisu lamode.info
FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND WIOSNA LATO 2012 - MODOWE ODLICZANIE TRWA

FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND WIOSNA LATO 2012 - MODOWE ODLICZANIE TRWA

Już 27. października rusza piąta edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Nie masz jeszcze wejściówki na pokaz mody? Podpowiadamy, jak ją zdobyć!

27. października rusza piąta już edycja największego wydarzenia modowego w Polsce – FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Impreza nie bez powodu wzbudza ogromne zainteresowanie i coraz więcej jest chętnych, pragnących śledzić ją wraz z nami. Na szczęscie - zdobycie wejściówek na pokazy Waszych ulubionych marek wcale nie jest takie trudne. Wystarczy wejść na oficjalną stronę Fashion Week Poland na portalu Facebook.

 

Nadchodząca edycja odbędzie się w Kompleksie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na Księżnym Młynie. Ponadto, powiększony zostanie Showroom, który w tym roku będzie się składał z ponad 120 stanowisk i będzie podzielony na trzy działy (Showroom Projektantów, uczestników Re-Act oraz Vintage).

 

Podczas odbywających się w ramach dwóch głównych sekcji FWP – Designer Avenue oraz OFF Out Of Schedule, zobaczymy znów zarówno czołowych polskich projektantów, jak i stawiających dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie młodych utalentowanych twórców.

 

Fashion Week Poland zadbał również o zwiększenie bezpośredniego kontaktu z fanami mody za pomocą mediów spolecznościowych. Na oficjalnej stronie imprezy na portalu Facebook przygotowana została aplikacja konkursowa, w której codziennie do wygrania jest wejściówka na wybrany pokaz. Oprócz tego, wystartował oficjalny blog, za pośrednictwem którego można dowiedzieć się zarówno o przebiegu przygotowań, jak i o ciekawostkach zza kulis imprezy. 

 

Zdobądź swoją wejściówkę:

https://apps.facebook.com/fashionweekquiz/

tagi: FashionPhilosophz Fashion Week Poland | Fashion Week | moda polska | pokay mody |

podobne artykuły