PL / EN
FACECI W SZPILKACH - EDYTORIAL KRZYSZTOFA WYŻYŃSKIEGO „RISQUE CABARET”

FACECI W SZPILKACH - EDYTORIAL KRZYSZTOFA WYŻYŃSKIEGO „RISQUE CABARET”

Facet w szpilkach i damskiej bieliźnie?... Brzmi niepokojąco? Zobaczcie nowy edytorial Krzysztofa Wyżyńskiego. W roli głównej Filip Bala (AMQ).

Krzysztof Wyżyński, to fotograf, który w swojej twórczości bawi się konwencją, prezentując często odważne kadry i przestylizowane outfity.

 

 

Tym razem na pewno nie można mu zarzucić braku fantazji. Edytorial nawiązuje do filmu „Cabaret”, którego akcja rozgrywa się w 1931 roku, w Berlinie. Fabuła opowiada o romansowych przebojach trójki znajomych w Niemczech w czasach Republiki Weimarskiej. Fotografie świetnie oddaje dekadencką atmosferę przełomu lat 20 i 30.

 

 

Na zdjęciach role zostały odwrócone. Model Filip Bala (AMQ), pozuje w kontrowersyjnej stylizacji, stworzonej przez Krzysztofa Wyżyńskiego. W bogatej biżuterii, bieliźnie, szpilkach, ubrany niczym prawdziwa sceniczna diva. Na kadrach przewija się jego androgeniczna postać, przybierająca wyzywające pozy.

 

 

Co sądzicie o edytorialu „Risque Cabaret”? Podoba się Wam przesuwanie granic identyfikacji płci? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Krzysztof Wyżyński | Filip Bala | Krzysztof Wyżyński "Risque Cabaret" |

podobne artykuły