PL / EN
EROTYCZNE POCZYNANIA W MAGAZYNIE 25

EROTYCZNE POCZYNANIA W MAGAZYNIE 25

Niedawno na świat zostało wydane modowe dziecko modelki Anji Rubik, 25 Magazine. Jest to przesycona subtelnym erotyzmem pozycja dla najbardziej wymagających koneserów kobiecego piękna. Zobaczcie, co między innymi znajdziecie w tym wydaniu.

Kontrowersyjne „Let him watch you masturbate” lub „Stop reading Cosmo” krążące ostatnio w sieci - to hasła promujące najnowszy projekt Anji Rubik, który swoją premierę miał 23. maja. 25 Magazine to niezwykły album, na którego 300 stronach znajdziemy sesje zdjęciowe wykonane przez najlepsze fotografki świata m.in. Annie Leibovitz, Inez van Lamsweerde czy Elen van Unwerth, przed których obiektywem stanęły m.in. Abbie Lee Kershaw, Arizona Muse oraz Liya Kebede. Efektem są niezwykle sensualne fotografie, bardzo artystyczne i emanujące subtelną erotyką. Magazyn, który skierowany jest do ambitnych, silnych i świadomych kobiet nie boi się jak widać igrać z tematami seksualności czy zwracać na nie uwagę kontrowersyjnymi hasłami.

 

Przypominamy, że 25 Magazine kosztuje 69 euro, a sprzedawany będzie m.in. w Nowym Jorku, paryskim Colette, Mediolanie oraz przez Internet. Będzie także dostępny w kilku miejscach w Polsce, ale co do tego trwają jeszcze rozmowy.

 

Zobaczcie efektowne zdjęcia promujące obecnie najbardziej pożądany magazyn na świecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Sasha Knezevic | 25 magazine | Anja Rubik |

podobne artykuły