PL / EN
EMILIA NAWARECKA W KAMPANII NAJNOWSZEJ KOLEKCJI BELLER

EMILIA NAWARECKA W KAMPANII NAJNOWSZEJ KOLEKCJI BELLER

Delikatność, prostota, odrobina szaleństwa i minimalizm – oto najnowsza propozycja Beller. Na zdjęciach autorstwa Marcina Kempskiego pojawiła się Emilia Nawarecka. Zobaczcie koniecznie!

Najnowsza kolekcja Beller zaskakuje różnorodnością. Trudno znaleźć tu jeden motyw przewodni, ponieważ składają się na nią cztery odrębne linie - Alphabet, Geometric, Guns’n’Roses oraz Moonlight. Pierwiastkiem, które je łączy, pozostaje elegancja i najwyższej klasy kruszce, takie jak czternastokaratowe złoto i srebro oraz kamienie szlachetne: diamenty, szmaragdy i szafiry. Co więcej, marka nie rezygnuje z wysokiej jakości i dbałości o każdy szczegół, a wszystkie projekty biżuterii wykonywane są ręcznie.

 

Alphabet to najdelikatniejsza z linii. Jak sama nazwa wskazuje, bazuje ona na literach alfabetu, z których sami możemy stworzyć spersonalizowaną wersję pierścionka czy naszyjnika. Tak wykonana ozdoba jest oryginalna i stanowi świetny pomysł na prezent. Guns’n’Roses bez niespodzianek eksploatuje tematykę rockową – znajdziemy tu złote i srebrne krzyże oraz róże i rewolwery ozdobione diamentami. Z kolei w linii Moonlight pojawiły się złote i srebrne gwiazdy oraz półksiężyce, a projekty Geometric bazują na nowoczesnych kształtach.

 

W kampanii marki możemy podziwiać Emilię Nawarecką z agencji D'Vision. Na zdjęciach Marcina Kempskiego, naturalność i delikatność polskiej modelki idealnie współgrają z charakterem marki, a monochromatyczne i klasyczne stylizacje świetnie podkreślają charakter całej kolekcji. 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Emilia Nawarecka | D'vision | kampania beller | biżuteria beller | Marcin Kempski | lamode.info | polska moda |

podobne artykuły