PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - STYLE-ON

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - STYLE-ON

Minimalizm, monochromatyczność, prostota oraz zabawa strukturami tkanin. Dziś zainspirowała nas stylizacja Kingi Litwińczuk, autorki bloga Style-On. Zobaczcie!

Minimalizm, monochromatyczność, prostota oraz zabawa strukturami tkanin - tak właśnie możemy opisać styl 27 - letniej autorki bloga, Kingi Litwińczuk.

 

Po dość długiej przerwie, której powodem była nauka na studiach, powróciła do nas ze spektakularnym  efektem!

 

Jak sama mówi, jej blog jest odskocznią od szarej rzeczywistości oraz wielką pasją, której oddaje się w stu procentach. Inspiracje czerpie z ulicy, przełamując w ciekawy sposób klasykę, bawiąc się warstwami oraz fakturami. Nie podąża ślepo za modą, często zestawiając ze sobą rzeczy, które na pierwszy rzut oka „gryzą się ze sobą”. To wszystko sprawia, że nie można przejść obok niej obojętnie.

 

Naszą szczególną uwagę przykuła prosta, lecz bardzo ciekawa stylizacja, w której Kinga zestawiła czarne spodnie o dość luźnym kroju z YES TO DRESS oraz klasyczny czarny t-shirt COS. Dzięki kamizelce, sylwetka optycznie się wydłużyła, a całość nabrała bardzo kobiecego charakteru. Stylizację uzupełniają białe buty marki F&F, które wpisują się w trendy obowiązującego sezonu, mała bordowa torebka z metalowymi wstawkami oraz okulary Ray-Ban.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Dodatkowo zapraszamy na bloga Kingi : www.style-on.pl

 


 


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: BLOG | STYLE-ON | FASHION BLOG |

podobne artykuły