PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – MAMMAMIJA

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – MAMMAMIJA

Znacie już bloga mammamija? Poznajcie jego niezwykłych autorów! 

Mammamija to blog niezwykły, zarówno pod względem treści, które się na nim pojawiają, ale przede za sprawą ludzi, którzy go tworzą. Jest ich dwoje, a w zasadzie to troje - Ania, Michał i ich dwuletni synek, czyli szczęśliwa rodzina, która swoim szczęściem, pasją i miłością postanowiła podzielić się również z innymi.

 

Ania i Michał, choć z wykształcenia są ekonomistami, na co dzień robią to, co sprawia im największą przyjemność – fotografują, podróżują, gotują. Razem ze swoim dwuletnim synkiem mieszkają nad morzem i to właśnie tam spędzają najwięcej czasu. Jak sami przyznają, to, co sprawia im największą przyjemność, to „wspólne małe wyprawy, pyszne śniadania, dobre kawy i wesołe towarzystwo". Na mapie ich rodzinnych podróży, którymi do tej pory mogą się pochwalić, znalazły się Stany Zjednoczone (Nowy Jork, California), Francja, Niemcy, Szwecja, Włochy czy Tajlandia. Z każdej takiej wyprawy, autorzy bloga publikują nie tylko świetne fotografie z magicznych miejsc, w których się pojawiają. Informują swoich czytelników także o tym, co w danym mieście najbardziej ich zainspirowało czy zaskoczyło, gdzie warto wybrać się na najlepszy obiad, albo jak ciekawie i przyjemnie spędzić czas ze swoim dzieckiem.

 

Z bloga, który docelowo powstał tylko dla rodziny i znajomych, w sieci, pośród miliona podobnych do siebie blogów, wytworzyło się niesamowite miejsce, będące kopalnią inspiracji i dobrej energii. Nie można nie wspomnieć, że Ania i Michał z bloga mammmija mają również świetne wyczucie stylu. Niebanalnie łączą rzeczy w stylu vintage (które najczęściej wynajdują w vinatge shopach w Londynie czy Berlinie), z tymi, dostępnymi w ofercie popularnych sieciówek. Mimo, iż nie przywiązują dużej wagi do metek, zestawy, w których możemy ich oglądać na zdjęciach, naprawdę robią wrażenie. 

 

W naszej galerii znajdziecie zapowiedź tego, co możecie zobaczyć na blogu. Po więcej, zajrzyjcie oczywiście na mammamija!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: mammamija | mammamija blog | blog | dziś inspiruje nas blog |

podobne artykuły