PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - BEAUTY. FASHION. SHOPPING

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - BEAUTY. FASHION. SHOPPING

Zobaczcie, jak jeden z najgorętszych trendów tego sezonu w swojej stylizacji uchwyciła Paula Jogodzińska, autorka bloga Beauty. Fashion. Shopping! 

W tym sezonie lata 70. bez dwóch zdań królują zarówno w kolekcjach światowych domów mody, jak i na ulicach. Nadchodzący wielkimi krokami wakacyjny okres to idealny czas, aby najlepiej zaakcentować styl ówczesnego okresu w swoich stylizacjach. Szczególnie, jeśli chodzi o zwiewne maxi sukienki, które są synonimem wygody i kobiecości, czyli tego, co najbardziej chcielibyśmy wykorzystać w swoich letnich zestawach.

 

Tym tropem poszła również jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, Paula Jagodzińska. Autorka bloga Beauty. Fashion. Shopping postawiła na wzorzysty projekt z oferty marki BIK BOK. Trzeba przyznać, że w takim kolorystycznym wydaniu, Paula wygląda bardzo świeżo i dziewczęco. Cały look z sukienką boho w roli głównej uzupełniła dodatkami – kultowymi aviatorami Ray Ban oraz zegarkiem DKNY. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i wieczorną imprezę w ogrodzie!

 

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć stylizacji, a całość znajdziecie oczywiście na Beauty. Fashion. Shopping

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Beauty. Fashion. Shopping | Paula Jagodzińska | blog | dziś inspiruje nas blog | boho |

podobne artykuły