PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – LOVELY IMPERFECT

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – LOVELY IMPERFECT

Włochaty sweter lila, płaszcz w panterkę, czerwone szwedy, limonkowa torba i błyszcząca sztuczna biżuteria w rozmiarze XXL. Czy tak ryzykowny zestaw ma szanse wypalić? Oczywiście, że tak! Dziś inspiruje nas multikolorowa stylizacji Adriany Kubieniec, autorki bloga Lovely Imperfect.

Adriana Kubieniec to nasza nowa mistrzyni ryzykownych połączeń. Autorka bloga Lovely Imperfect na co dzień zajmująca się stylizacją, wizażem oraz projektowaniem ubrań, w wolnym czasie dzieli się ze stale rosnącą rzeszą fanów swoimi unikatowymi stylizacjami. Przygotujcie się na sporą dawkę szokujących połączeń barw, faktur i materiałów!

 

 

Ostatnia stylizacja Adriany opiera się na kontrastowym połączeniu pozornie nie pasujących do siebie elementów. Blogerka połączyła szyty na miarę włochaty sweterek w odcieniu lila z czerwonymi szwedami i stylowym płaszczem w panterkę, a odważny kolorystycznie zestaw uzupełniła limonkową torbą, metalicznymi sneakersami na koturnie oraz błyszczącą biżuterią w rozmiarze XXL. Całości stylizacji dopełnia zadziorna platynowa fryzurka przypominająca nam uczesanie Agyness Deyn oraz pastelowy makijaż.

 

 

Potrzeba nie lada wyczucia mody i kolorów, by dograć tak wymagające zestawienie. Lovely Imperfect – jesteśmy pod wrażeniem!

 

Więcej stylizacji Adriany znajdziecie na jej blogu Lovely Imperfect.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Lovely Imperfect | Adriana Kubieniec | blog | blogerka |

podobne artykuły