PL / EN
DUET MODY I KUCHNI: KOLACJA FASHION&FOOD

DUET MODY I KUCHNI: KOLACJA FASHION&FOOD

Zobaczcie efekty współpracy marki modowej z szefem kuchni warszawskiej restauracji! 

Sprawdźcie, co powstało z połączenia sił Lizy Taste, która scala modę z jedzeniem, marki odzieżowej Onde oraz kucharza restauracji Dekant!

 

Okazuje się, że od garderoby do kuchni jest bardzo blisko! Liza Taste, która prowadzi stronę łączącą tematykę mody j jedzenia (Taste Of Travel), marka Onde oraz szef kuchni z Dekant Wine Bar&Restaurant w Warszawie postanowili udowodnić, że kuchnia może zainspirować się kolekcją firmy odzieżowej. Unikatowe wydarzenie było połączeniem prezentacji nowej linii marki Onde "Subtle Reserve", której projekty poznawaliśmy wraz z degustacją specjalnie stworzonych na tę okazję dań. Podczas kreowania oraz stylizacji potraw kucharz skupił się na kolorystyce, formie, detalach oraz strukturze materiału wybranych zestawów. Ponadto, podczas kolacji mogliśmy zapoznać się z twórczością Karoliny Pietrzyk, która wykonuje grafiki również poruszające tematykę jedzenia (http://karolinawp1.wix.com/karolinapietrzyk).


Goście mieli okazję nie tylko obejrzeć kolekcję, ale również ją "posmakować". Wieczór przepełniony sztuką łączący modę z kuchnią to prekursorski koncept, obok którego nie można przejść obojętnie - jesteśmy na tak!

video

ŁUKASZ JEMIOŁ SS18 – BACKSTAGE POKAZU

tagi: Onde | kuchnia | restauracja | pokaz mody |

podobne artykuły