PL / EN
DUET FOTOGRAFÓW KOTY 2 DOCENIONY PRZEZ VOGUE ITALIA

DUET FOTOGRAFÓW KOTY 2 DOCENIONY PRZEZ VOGUE ITALIA

Prace polskich artystów zostały pokazane na wyjątkowej wystawie. Poznajcie szczegóły!

KOTY2 photostorytellers to dwoje polskich fotografów. Jak sami piszą o swoim duecie: "to nieustające napięcie między dwójką osób - mężczyzną i kobietą. Ich wrażliwością, emocjami, pedantycznością, ciekawością i niemożliwością usiedzenia w jednym miejscu, które znalazło swoje spełnienie w fotografii”. Więcej o polskich artystach przeczytacie w naszym wywiadzie TUTAJ!

 

Duet Bibi & Jacob w swoim portfolio może pochwalić się projektami realizowanymi dla takich tytułów, jak Art & Busniess, KMAG, Hiro, Elle, Glamour czy Label Magazine, a teraz wpisał tam również Vogue Italia. Włoskie wydanie Biblii Mody wyróżniło ich zdjęcie jako jedne z najlepszych z 45 prac oraz jako jedne z 30, które zawisło na ścianach mediolańskiej galerii Leica Gallery Milan, w której magazyn zorganizował wystawę pt. „45 Frames from PhotoVogue”.

 

Był to dla nas ogromy sukces i wielkie wyróżnienie, gdyż PhotoVogue jest platformą ogólnoświatową przeznaczoną dla fotografów z milionami publikowanych przez nich zdjęć, a prace do wystawy wybierały osoby pracujące w redakcji włoskiego Vogue`a. Pomimo tego, że było to jedno zdjęcie, miejsce (Leica Gallery w centrum Mediolanu) i znaczenie (kuratela włoskiego Vogue`a) tej wystawy, czynią z niej dla nas jako fotografów coś naprawdę wyjątkowego” – powiedzieli nam rodzimi artyści.

 

Zobaczcie wyróżnioną fotografię (modelka Konstancja | Wave Models) oraz zdjęcia galerii wykonane tuż przed wernisażem!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Koty 2 | fotografowie Koty 2 | Koty 2 Vogue Italia | Koty 2 wystawa |

podobne artykuły