PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DREAM TEAM - KONKURS FOTOGRAFICZNY W RAMACH FESTIWALU NEO FASHION JAMBOREE

DREAM TEAM - KONKURS FOTOGRAFICZNY W RAMACH FESTIWALU NEO FASHION JAMBOREE

Rusza trzecia edycja konkursu Dream Team, organizowanego w ramach festiwalu Neo Fashion Jamboree! Dowiedzcie się więcej! 

Rusza trzecia edycja konkursu Dream Teram, organizowanego w ramach festiwalu Neo Fashion Jamboree. To dobry moment na wyciągnięcie z szuflady swoich najlepszych fotografii, pokazanie światu dawno zrealizowanej sesji zdjęciowej lub motywacja do stworzenia nowej.

 

Podczas festiwalu w Bielsku-Białej oprócz licznych wykładów, warsztatów i wystaw, nie zapomniano również o nieodzownym elemencie świata mody - fotografii. W przewidzianym konkursie na najlepszą sesję fotograficzną, jury wyłoni najlepszy team. Zespoły mogą składać się z: fotografa, stylisty, fryzjera, wizażysty, modelki/modela, przy czym jedna osoba może pełnić więcej niż jedną funkcję. Oceniany będzie pomysł na sesję, kreatywna interpretacja hasła przewodniego, spójność i jakość poszczególnych kadrów, estetykę przygotowania modelki/modela – fryzurę, wizaż, stylizację, oraz wizualna całość.

 

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konkursu Dream Team jest „Moda przeszła”. Mówi się, że w modzie było już wszystko, więc możliwości są nieograniczone. W składzie jury zasiądzie się m.in. Mate Moro, Piotr Domagała, Anna Puślecka, czy znana polska stylistka Joanna Horodyńska.

 

Zgłoszenia można słać drogą mailową do 8. maja. A jest o co walczyć! W konkursie przewidziano m.in. nagrody pieniężne, rzeczowe oraz możliwość publikacji sesji zdjęciowych. Wiecej informacji na temat konkursu znajdziecie tutaj. Powodzenia!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Neo Fashion Jamboree | Dream Team | konkurs fotograficzny | festiwal | fotografia |

podobne artykuły