Logotyp serwisu lamode.info
Dlaczego warto stosować krem BB?

Dlaczego warto stosować krem BB?

Pielęgnacja i makijaż  w jednym!

Spis treści

1. Krem BB wyrównuje koloryt skóry

2. Kremy BB zapewniają ochronę skórze

3. Nawilżający krem BB

4. Krem BB dla każdej kobiety

Niektóre kosmetyki do makijażu twarzy są ciężkie i zapychają pory. Sprawiają, że na skórze widoczny jest efekt maski, co nie tylko wygląda nienaturalnie, ale również ma bardzo negatywny wpływ na kondycję naskórka. To preparaty, które nie powinny być stosowane latem, a także przez osoby o bardzo wrażliwej skórze ze skłonnością do podrażnień. Polecanym produktem w takich przypadkach jest krem BB, który łączy w sobie funkcję kremu do twarzy i podkładu. Przekonaj się, jakie ma zalety i czemu warto go stosować.

Krem BB wyrównuje koloryt skóry

Lekkie przebarwienia na skórze lub cienie pod oczami sprawiają, że skóra wygląda na zmęczoną i chorą. Kobiety w takich sytuacjach sięgają po kosmetyki silnie kryjące, których konsystencja jest dość zbita, przez co ciężko osiadają na skórze. To może jedynie pogłębić problem. Dużo lepiej sięgnąć po krem BB, którego formuła jest lekka i z łatwością rozprowadza się go po skórze. Delikatnie wyrównuje koloryt skóry, jednak pozostawia naturalny efekt. Lekka formuła sprawia, że idealnie sprawdza się na każdą porę roku, również latem. Dobrze trzyma się skóry i pozostawia na niej uczucie lekkości i świeżości.

Kremy BB zapewniają ochronę skórze

Warto wybierać kremy BB, które w składzie mają filtr SPF. Bogatą ich gamę znajdziesz na: https://skin79-sklep.pl/category/kremy-bb. Filtr sprawi, że kosmetyk staje się wielofunkcyjny i będzie nie tylko poprawiał wygląd skóry w ciągu dnia. Taki dodatek w składzie sprawia, że po nałożeniu kosmetyku na skórę pozostaje na niej filtr ochronny, który zwiększa odporność naskórka na negatywne działanie promieni słonecznych. Warto używać takich kosmetyków nie tylko latem, ale również zimą, kiedy skóra twarzy także narażona jest na długotrwałą ekspozycje na promienie słoneczne.

Nawilżający krem BB

Skóra twarzy potrzebuje silnego nawilżania każdego dnia, ponieważ narażana jest na czynniki, które prowadzić mogą do jej silnego wysuszenia. Krem BB ma w składzie produkty, które nawadniają skórę, a co więcej zapobiegają utracie cząsteczek wody. Skóra staje się więc dobrze nawodniona i ochroniona przed ponownym wysuszeniem.

Krem BB dla każdej kobiety

Zaletą kremu BB jest to, że doskonale sprawdza się do każdego typu skóry. Można go użyć zarówno do cery dojrzałej, trądzikowej i problematycznej, jak i wrażliwej i delikatnej. Nie podrażnia i nie wysusza.

To popularny kosmetyk, który stosowany jest to makijażu, a także codziennej pielęgnacji skóry twarzy w ciągu dnia.

 

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

tagi: kosmetyki |

podobne artykuły