PL / EN
DLA MODOWYCH ŁASUCHÓW – CHOCOKATE

DLA MODOWYCH ŁASUCHÓW – CHOCOKATE

Piernikowe kolczyki, lukrowane breloczki... Zobacz przesłodką kolekcję Chocokate!

 

Kochasz słodycze? Ciastka, lukrowane pączki z posypką, pierniczki i herbatniki... Palce lizać! A teraz pomyśl sobie, że nosisz taką "słodką" biżuterię - i jesteś wprost do zjedzenia!

 

Taka właśnie jest linia biżuterii Chocokate, która ciasteczkowe motywy uwiecznia w biżuterii. W sprzedaży znajdziesz kolczyki, naszyjniki, breloczki, zawieszki do telefonów i wisiorki na łańcuszkach. Ozdoby wyglądają jak prawdziwe, aż chce się je ugryźć.

 

Pomysłodawczynią i wykonawczynią pomysłu jest Katarzyna Śledzińska, absolwentka Projektowania Ubioru i Scenografii na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Ukończyła też kierunki Jewelry Design i Fashion Buisness w Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku. Jej wyjątkową biżuterię możecie kupić w warszawskim butiku Blind. Warto podkreślić, że wszystkie prace projektantki są w cąłości ręcznie robione. Ceny wahają się od 150 do 750 złotych.

 

Ozdoby te zdążyły już pokochać polskie gwiazdy, między innymi Karolina Malinowska, Katarzyna Zielińska, Patrycja Woy oraz Paulina Holtz.

 

tl_files/moda polska/kolekcje/CHOCOKATE/tekstdobre.JPG

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: biżuteria | kolekcja | Chocokate |

podobne artykuły