PL / EN
DEBIUTANCKA KAMPANIA RICARDO TISCI - BURBERRY WIOSNA LATO 2019

DEBIUTANCKA KAMPANIA RICARDO TISCI - BURBERRY WIOSNA LATO 2019

Do projektu zaproszono sześciu różnych fotografów, by pokazać rozmaite energie i style.

Za sobą mamy już przeobrażenia w Burberry, wprowadzone przez Riccardo Tisci. W 2018 roku, nowy dyrektor kreatywny brytyjskiej marki zdecydował się na zmianę logotypu Burberry i stworzenie firmowego printu. Zaprojektował także kolekcję „Królestwo”, dedykowaną reprezentantom różnych pokoleń. Tym razem, zaskoczył nową kampanią Burberry na wiosnę lato 2019, do której wprowadził świeżość, kolor i energię. Poznajcie szczegóły!  

BURBERRY X RICARDO TISCI – ŚWIEŻOŚC W KAMPANII MARKI

Nad kampanią Burberry wiosna lato 2019 pracowało aż sześciu fotografów, którzy różnili się pod względem stylu, estetyki i doświadczenia. Podobnie, jak na pokazie „Królestwo”, tak i w tym projekcie, Ricardo Tisci oddał hołd modzie dedykowanej różnym pokoleniom: od starszych po millenialsów. Dlatego też fotografowie, zatrudnieni do pracy przy sesji zdjęciowej, reprezentowali zarówno „znanych i cenionych” autorów, jak i „nowe talenty” w branży. Za obiektywem stanęli Colin Dodgson (pracował m.in. z Gucci), Nick Knight (kolaborował z Tomem Fordem), Peter Langer, Danko Steiner, Hugo Comte i Letty Schiterlow. Ubrania promowali natomiast: Irina Shayk, Sora Choi, Stella Tennant, Fran Summers, Anok Yai, Darani, Joe Plunkett, Matteo Ferri, Natalia Vodianova, Claudia Lavender oraz Rianne van Rompaey.

Burberry x Ricardo Tisci: kampania wiosna lato 2019

BURBERY – TRENDY W KAMPANII WIOSNA LATO 2019

Wyrazisty charakter kampanii Burberry wiosna lato 2019 podkreślono za pomocą kolekcji, na którą składały się m.in. plisowane spódnice midi w zwierzęce printy, lekkie sukienki pokryte wzorem dalmatyńczyka i krótkie z gorsetem. Elegancję wyrażono za pomocą garniturów i garsonek oraz torebek w odcieniu wielbłądzim i ciepłego karmelu.

POLECAMY: BURBERRY - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

W galerii prezentujemy kampanię Burberry na wiosnę lato 2019. Jak Wam podoba się nowy wizerunek brytyjskiej marki?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Ricardo Tisci | kampania | wiosna lato 2019 | BURBERRY |

podobne artykuły