PL / EN
DAPHNE GROENEVELD W KAMPANII DIOR ADDICT GLOSS WIOSNA LATO 2013

DAPHNE GROENEVELD W KAMPANII DIOR ADDICT GLOSS WIOSNA LATO 2013

Zobaczcie najnowszy, kolorowy manifest marki Dior, która na wiosnę lato 2013 przygotowała nową odsłonę linii Addict. Twarzą kosmetyków ponownie została niezwykła Daphne Groeneveld!

Kolor jest nieodstąpioną częścią piękna, a błyszczyki uznawane są za modowe akcesoria – tak swoją najnowszą kolekcję kosmetyków Addict Gloss na wiosnę lato 2013 reklamuje marka Dior. Znajdziemy w niej m.in. 24. nowe odcienie błyszczyków zgodnych z trendami, lakiery, cienie, róże, maskary i eyeliner. To, jak określa marka, istny kolorowy manifest pełny energii i blasku.

 

Pierwsze skrzypce odgrywają tu oczywiście błyszczyki, które zawierają kompleks Mirror Shine, dzięki czemu po nałożeniu powstaje lustrzany efekt odbijający światło, a ich żelowa formuła ujędrnia i nawilża usta oraz sprawia, że wydają się pełniejsze.

 

To jedna z najbardziej kolorowych kolekcji i kampanii kosmetyków Dior Addict, do której promowania ponownie zaproszono Daphne Groeneveld. Holenderska modelka była twarzą tej linii już w poprzednim sezonie. Autorem wszystkich wizerunkowych zdjęć Dior Addict Gloss jest niezawodny Steven Meisel.

 

Zobaczcie także zwariowane wideo promujące kolekcję!

 

źródło: youtube.com

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Dior Addict Gloss | Daphne Groeneveld | kampania wiosna lato 2013 | makijaż Dior | DIOR |

podobne artykuły