Logotyp serwisu lamode.info
VICTORIA'S SECRET - SPRZEDAŻ MOCNO W DÓŁ

VICTORIA'S SECRET - SPRZEDAŻ MOCNO W DÓŁ

W sklepach zmieniono wystrój na bardziej europejski. W katalogach pojawiły się modelki, które miały przynieść rozgłos marce, a jak będzie teraz?

Spis treści

1. VICTORIA’S SECRET: KONIEC GRY?

„Nieoczekiwany spadek sprzedaży w czerwcu pokazuje, że Victoria’s Secret walczy o swoją pozycję na rynku mody oraz zwiększenie obrotów" – powiedzieli pracownicy banku inwestycyjnego. Poznajcie szczegóły!

VICTORIA’S SECRET: KONIEC GRY?

L Brands zanotował nieoczekiwany spadek sprzedaży bielizny w czerwcu 2018, pomimo wprowadzenia dużych obniżek cen. Wyniki pokazują, że Victoria’s Secret walczy o swoją pozycję w świecie mody. „Dla marki to oznacza koniec gry” – stwierdził analityk finansowy, Randal Konik. Producent zmysłowej bielizny zauważył, że Victoria’s Secret boryka się z problemami, takimi jak spadek liczby odbiorców oraz brak możliwości dyktowania cen. „Chociaż są to istotne kwestie, które przesądzają o „być, albo nie być” marki na rynku mody, to analitycy bagatelizują trudności, wciąż wierząc, że Victoria’s Secret to świetny gracz w świecie fashion” – dodał Konik. W przypadku brandu mowa o 11-procentowym spadku sprzedaży, który odnotowano w marcu 2018. Odział Pink od wielu lat ukrywa te wiadomości. Klienci prawdopodobnie robią zakupy u konkurencyjnej amerykańskiej marki, Aerie’s Aerie, która odnotowała kwartalny skok sprzedaży, tym samym wyprzedając Victoria’s Secret. Jak szacują analitycy finansowi, akcje L Brands mogą spaść nawet do 20 dolarów, co i tak pozwoli przedsiębiorstwu utrzymać dochody na poziomie 10 miliardów dolarów.

POLECAMY: CZY PIĘKNO MA ROZMIAR, WIEK I PŁEĆ. KAMPANIA BRYTYJSKIEJ MARKI BIELIZNY, FIGLEAVES 

Victoria's Secret, sklep z bielizną

 


tagi: Victoria's Secret | bielizna | rynek |

podobne artykuły