Logotyp serwisu lamode.info
CZARNO - BIAŁE TRENDY WIOSNA-LATO 2011

CZARNO - BIAŁE TRENDY WIOSNA-LATO 2011

Koncepcja jest jedna – total look. Od Was zależy tylko, który kolor wybierzecie. Czarny czy biały?

Szachy to gra królów – powstała we wczesnym średniowieczu. Inspiruje nie tylko batalistów, generałów, pisarzy i artystów – także projektantów mody. Jeśli nie w smak Wam tegoroczna eksplozja neonowych kolorów, możecie pozostać przy monochromatycznych stylizacjach. Zasada jest jedna – wybierzcie czerń albo biel.

 

Czerń i biel, to, podobnie jak szachy w kulturze europejskiej, nieprzemijalny element mody męskiej. Bezpieczne, ale zarazem eleganckie i efektowne – potrafią być dużo bardziej wymagające niż spektakularne kolorowe zestawienia. Od kilku sezonów, w czarnych i białych stylizacjach zestawia się tkaniny i faktury – w ten sposób „coś się dzieje”, a i mężczyzna tak ubrany wzbudza podziw otoczenia. Takie połączenia to bowiem „wyższa szkoła mody”.

 

Zainspirujcie się zdjęciami z wybiegów i naszymi czarno-białymi propozycjami, przedstawionymi w galerii. Nie zapomnijcie, że gdy trend ten Wam się znudzi, zawsze możecie zestawić czerń i biel w jednej stylizacji – to kolejne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody.

 

tl_files/trendy/z wybiegu/CZERN VS. BIEL/kolazyk.jpgfot. East News (Bottega Veneta, Calvin Klein, Raf Simons, Dior Homme, Givenchy)

 

tagi: wiosna-lato 2011 | moda męska | TRENDY |

podobne artykuły