PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
CO SŁYCHAĆ U… NENUKKO?

CO SŁYCHAĆ U… NENUKKO?

Projektantki Nenukko nie lubią ujawniać swoich twarzy, chcą, żeby to ich kolekcje przemawiały do odbiorców, a nie one same. Mimo wszystko udało się nam dowiedzieć, co u nich obecnie słychać.

Nenukko odwiedziliśmy przy okazji otwarcia ich nowego atelier przy ulicy Smolnej 9 w Warszawie. Miała tam wówczas miejsce komercyjna premiera kolekcji {empty set}, która prezentowana była podczas IV edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

 

Przytulne miejsce, które dziewczyny wybrały na swoją nową siedzibę ma zachęcać do częstszych odwiedzin zarówno stylistów, dziennikarzy, jak też klientów. Tak też było w dniu otwarcia. Jednak to nie jedyna nowość, jaką w sezonie wiosennym przygotowały projektantki. Kolejną jest sklep online, który ruszy już niebawem i tym samym umożliwi zakup kolekcji rozsianym po Polsce amatorom ich twórczości.

 

Nenukko szykuje się także do zaprezentowania kolekcji podczas wiosennego fashion week w Łodzi nad czym obecnie będą bardzo intensywnie pracować, tworząc także filmik promocyjny. Czym zaskoczy kolekcja? Dziewczyny nie chciały zdradzać szczegółów, ale podobno szykują się duże niespodzianki.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: co słychać u | Nenukko | moda polska |

podobne artykuły