Logotyp serwisu lamode.info
KAMPANIA REKLAMOWA GINO ROSSI NA WIOSNĘ LATO 2012

KAMPANIA REKLAMOWA GINO ROSSI NA WIOSNĘ LATO 2012

Prostota, elegancja, klasyka i piękna opalenizna – czyli kampania reklamowa Gino Rossi na sezon wiosna lato 2012. Zobacz efekty pracy słynnego fotografa dla polskiej marki.

W swojej najnowszej kampanii reklamowej marka Gino Rossi postawiła przede wszystkim na nowoczesną klasykę i elegancką prostotę. Beż, biel, granat oraz intensywny pomarańcz i złote dodatki to kolory, które zdominowały zaprezentowaną na zdjęciach kolekcję na wiosnę lato 2012. W kampanii reklamowej możemy podziwiać przede wszystkim torebki i buty polskiej marki, ale również pięknie opalonych modeli, którzy sprawiają, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się lata. Nad wizerunkiem eterycznie pięknej Angeliki (Modelplus) i przystojnego Nils’a Butler’a (Ford Europe) czuwał stylista Andrzej Sobolewski (D’Vision Art), makijażem zajął się Wilson (D’Vision Art), a fryzurami Kacper Raczkowski (D’Vision Art). Zdjęcia wykonał słynny fotograf mody René Habermacher. Artysta pracował do tej pory dla takich magazynów jak Vogue czy Numéro, fotografował również wiele sław, na przykład Noami Campbell, Evę Herzigovą i Adriana Brody’ego.

Po takim zespole można spodziewać się wybitnych efektów pracy. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie możecie zobaczyć i ocenić najnowszą kampanię reklamową Gino Rossi na sezon wiosna lato 2012.

tagi: Gino Rossi | René Habermacher | Nils Butler | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły