PL / EN
CO JEST PASSÉ W MODZIE?

CO JEST PASSÉ W MODZIE?

Zobaczcie czego należy się pozbyć ze swojej szafy bez najmniejszych skrupułów?

Chcesz poznać anty-trendy w modzie? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę ubrań, których śmiało możesz pozbyć się ze swojej szafy.

JAKIE UBRANIA SĄ PASSÉ W MODZIE?

Na szczycie czarnej listy znajdują się bolerka. Kiedyś polecane jako okrycia wierzchnie na ważne uroczystości, dzisiaj stanowią przejaw kiczu i to w dodatku zniekształcającego sylwetkę. Bolerkom stanowczo mówimy nie. Buntujemy się także noszeniu wysokich botków na platformie ozdobionych ćwiekami. Są nieestetyczne i czynią stopę ciężką. Trampki na szpilce oraz gumowe baleriny odeszły już dawno w zapomnienie i nieprędko wróżymy im powrót na wybiegi mody. Obecnie nietaktem jest także noszenie prawdziwych futer, bo na czasie są postawy eco. Legginsy zakładaj tylko na salę gimnastyczną lub po domu. Zestawianie ich z tunikami i kardiganami zamiast spodni to alarmujący sygnał braku znajomości trendów. Ze swojej garderoby pozbądź się spódniczek w kształcie bombki. Może z nazwy są ładne, ale zdecydowanie nie służą kobiecej sylwetce.

POLECAMY: MUST HAVE SEZONU WEDŁUG BLOGEREK

JAKIE DODATKI I KOLORY SĄ PASSÉ W MODZIE?

Jeśli chodzi o niemodne barwy – zapomnij o neonowych i plażowych odcieniach oraz torebce pod kolor butów. Taki zestaw bliźniak nie przystoi fashionistce z prawdziwego zdarzenia. Tandetne jest noszenie plastikowej biżuterii i długich kopertówek. Ciężkie suknie z tafty także przechodzą do historii na rzecz zwiewnych, lekkich i subtelnych kreacji.

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016

tagi: antytrendy | stylizacje | stylistka mody | TRENDY |

podobne artykuły