Logotyp serwisu lamode.info
CIĘCIE NA JEŻYKA - HIT 2017 ROKU

CIĘCIE NA JEŻYKA - HIT 2017 ROKU

Tę odważną fryzurę pokochały gwiazdy i modelki!

Spis treści

1. BARDZO KRÓTKIE FRYZURY DAMSKIE

2. KRÓTKIE FRYZURY GWIAZD

3. KRÓTKIE FRYZURY MODELEK

BARDZO KRÓTKIE FRYZURY DAMSKIE

Kiedy jedna czy dwie modelki pokazały na wybiegu taką fryzurę, można byłoby pomyśleć, że to incydentalny kaprys projektanta lub odważny krok zbuntowanej modelki. Kiedy jednak kolejne gwiazdy modelingu decydują się na takie cięcie, a celebrytki z pierwszych stron gazet idą w ich ślady, to znak, że super krótkie włosy u kobiet to jeden z najgorętszych fryzjerskich trendów tego roku!

POWIĄZANE: FRYZJERSKIE METAMORFOZY GWIAZD

KRÓTKIE FRYZURY GWIAZD

Na bardzo krótkie cięcia odważyły się takie gwiazdy, jak Kristen Stewart, Katy Perry, Michelle Williams, Zoe Kravitz, Amandla Stenberg czy Amber Rose, a w Polsce Monika Brodka. Warto zauważyć, że najmodniejszą opcją jest blond jeżyk, nawet przy ciemnej karnacji lub mocniejszej oprawie oczu, co daje jeszcze większy kontrast. Perry i Williams skłaniają się w stronę pixie cut, Stewart do jeżyka zapuściła dłuższe końcówki, a Rose lubi eksperymentować z wzorkami na głowie. Która fryzjerska przemiana gwiazdy zrobiła na Was największe wrażenie?


Monika Brodka 2017 (fot. Instagram.com/missbrodka)

KRÓTKIE FRYZURY MODELEK

Choć nie była pierwsza, z pewnością to jej metamorfoza zrobiła najwięcej szumu w branży. Mowa o Carze Delevingne i jej platynowym jeżyku, w którym prezentuje się genialnie, ponieważ nowy wizerunek jeszcze nigdy tak bardzo nie był spójny z jej osobowością. Podobne spostrzeżenia mamy z przemianą Kristen Stewart. Wśród zagranicznych modelek z jeżykiem, można wymienić Adwoę Aboah, Linę Hoss, Ruth Bell, Alek Wek czy Kris Gottschalk, a kiedy myślimy o Polkach, od razu mamy przed oczami Cleo Ćwiek i Zosię Wróbel. W przypadku naszych modelek radykalna zmiana wizerunku stała się dla nich zwrotnym momentem w karierze.

ZOBACZ TEŻ: FRYZURY MODELEK 2017

Dla jednych z nich to po prostu chęć zmiany, dla innych sposób na odświeżenie zawodowego wizerunku, a dla niektórych manifestacja poglądów i chęć walki ze stereotypowym postrzeganiem piękna - niezależnie od motywacji, jesteśmy na tak!

tagi: fryzury | modelki | gwiazdy | Cara Delevingne | Monika Brodka | Katy Perry | Michelle Williams | TRENDY | Kristen Stewart |

podobne artykuły